دستبند هوشمند Mi Band 5 چه زمانی عرضه می گردد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دستبند هوشمند Mi Band 5 چه زمانی عرضه می گردد

دستبند هوشمند Mi Band 5 چه زمانی عرضه می گردد

دستبند هوشمند Mi Band 4 در ماه جون رونمایی شده و زمان زیادی از رونمایی از آن نگذشته اما به نظر میرسد که شرکت تولید کننده ی این دستبندها قصد داشته باشد به زودی نسل تازه ی آن را روانه ی بازار کند. در مراسم کسب درآمد ربع دوم سال شرکت هوآمی ، مدیرعامل این شرکت یعنی آقای وانگ هوآنگ در رابطه با همکاری این شرکت با شیائومی گفت : ما در حال حاضر از همکاری با شیائومی خوشحالیم و طراحی دستبند هوشمند Mi Band 5 در حال طی مراحل پایانی خود بوده و به زودی آن را ارائه می کنیم ” .

این بدین معناست که همکاری این دو شرکت چینی در زمینه ی طراحی و تولید Mi Band ادامه خواهد داشت. متاسفانه مدیر عامل هوآمی در مورد مشخصات فنی و ظاهری این دستبند هوشمند اطلاعاتی را منتشر نکرده اما می توان انتظار داشت که با فناوری ECG و دیگر ویژگی های خاص ارائه گردد.

مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 4

شیائومی Mi Band 4 با نمایشگر تمام رنگی

دستبند هوشمند Lenovo Cardio 2 HX06H

مدیرعامل هوآمی در ادامه ی سخنان خود گفته که هنوز تاریخی برای رونمایی از نسل بعدی Mi Band مشخص نشده اما به رونمایی از آغاز فروش آن نیز زمان زیادی باقی نمانده. او در سخنان خود گفته : ” ما هنوز زمان مشخصی را برای رونمایی و ارائه ی Mi Band 5 مشخص نکرده ایم اما طراحی آن مراحل پایانی خود را پشت سر گذاشته و می توانیم بگوییم که زمان زیادی به رونمایی از آن باقی نمانده و از آنجایی که Mi Band 4 را به تازگی رونمایی کرده ایم ، رونمایی از دستبند هوشمند Mi Band 5 در ابتدای سال آینده به انجام خواهد رسید. ” دستبند هوشمند Mi Band 4 توانست در هشت روز آغازین فروش خود به رکورد 1 میلیون عدد دست پیدا کند.

مدیرعامل هوآمی در ادامه گفته : ” ما همکاری نزدیک خود را با شیائومی ادامه خواهیم داد تا در آینده بتوانیم محصولات الکترونیکی بیشتری را تولید کنیم” و با این گفته می توان حدس زد که همکاری این دو شرکت در تولید دستبند هوشمند برای مدتی طولانی ادامه خواهد داشت. شرکت شیائومی قصد دارد تا دستبند هوشمند خود را نه تنها در بازار چین بلکه در بازار های مختلف جهانی به فروش برساند. بی تردید در آینده ای نزدیک اطلاعات کاملتری در مورد این دستبند منتظر خواهد گردید.

منبع 91mobiles

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.