Ultimate magazine theme for WordPress.

دستبند Fitbit با سه مدل جدید

دستبند Fitbit

دستبند Fitbit : شرکت Fitbit بدون شک به دنبال برنامه‌هایی جدید برای مبارزه با گجت‌های ارزان قیمتی که اخیرا توسط سامسونگ منتشر شده‌اند می‌باشد و در نظر دارد که دستگاه‌هایی حتی ارزان‌تر از سامسونگ روانه‌ی بازار نماید. شرکت Fibit گذشته از ساعت هوشمند 160 دلاری Versa Lite امروز از سه محصول دیگر نیز رونمایی کرد: دست بندهای ورزشی Inspire، Inspire HR و Ace 2 به ترتیب با قیمت 70، 100 و 70 دلار. البته دستگاه‌های Fitbit Inspire و Inspire HR کاملا جدید نیستند و ماه ژانویه به صورت محتاطانه‌ای از طریق شبکه‌ی این شرکت معرفی شدند. اما اکنون همه‌ می‌توانند این دو دستبند Fitbit را از فروشگاه رسمی امریکا و همچنین فروشگاه‌های جانبی آنلاین و خرده فروشی‌های آفلاین این شرکت در امریکای شمالی تهیه نمایند.
همانطور که از اسم این محصولات معلوم می‌باشد، تفاوت اصلی مانیتور ضربان قلبی است که بر روی مدل ارزان‌تر‌ قرار گرفته است. از جمله قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به ردیابی هفت روزه و 24 ساعته‌ی پارامترهای سلامتی قلب، ردگیری تمرینات ورزشی، سنجش زنده‌ی مسافت و فاصله (با کمک سیستم جی پی اس دستگاه)، ردیابی مراحل خواب، جلسات راهنمایی تنفس و حالت‌های مختلف برنامه‌ریزی تمرین‌های ورزشی، اشاره کرد.

دستبند-fitbit-1
دستبند Fitbit

تا جایی که به مدل کاملا جدید Fitbit Ace 2 مربوط می‌شود، مخاطبان این دستگاه افرادی خاص هستند که در حال حاضر توسط شرکت‌هایی مانند سامسونگ یا اپل مورد توجه ویژه قرار نگرفته‌اند؛ اما متاسفانه مخاطبان جوان این دستگاه باید تا تابستان صبر کنند تا بتوانند دست‌های کوچک خود را به این دستگاه پوشیدنی سرگرم کننده، رنگارنگ و پر قدرت مجهز کنند.
قابل توجه است که Ace 2 اصلا شبیه سلف 100 دلاری خود نیست. شرکت Fitbit بند لاستیکی این دستگاه را پهن‌تر و صفحه نمایش آن را توسط یک محافظ که دور آن را می‌گیرد مقاوم‌تر ساخته تا بتواند پاسخگوی نیازهای روزمره‌ی کودکان باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.