دنیای سینمایی مارول و ویدئو استریم دیزنی پلاس | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دنیای سینمایی مارول و ویدئو استریم دیزنی پلاس

شما باید آنها را ببینید تا مفهوم بعضی از فیلم ها را درک کنید

دنیای سینمای مارول و ویدئو استریم دیزنی پلاس

دنیای سینمایی مارول : همان طور که می‌دانید دیزنی سرویس استریم خود  را با نام دیزنی پلاس راه اندازی کرده تا بتواند با برندهای معروفی چون نتفلیکس رقابت کند. مارول  اولین جزئیات را برای فاز چهارم جهان سینمایی‌اش ارائه کرده و مطمئنا  شگفت زده نخواهید شد اگر با خبر شوید که دیزنی پلاس در این پروژه نقش برجسته‌ای خواهد داشت. شما می‌بایست آن ها را تماشا کنید اگر در نشان ام سی یو عضو هستید- حداقل برخی از آن‌ها محتوایی از رویدادهای مربوط به فیلم‌های آماده نمایش را ارائه می‌دهند که برای شما می‌تواند جالب باشد. اولین آن‌ها، The Falcon و the Winter Soldier هستند و در ادامه  Anthony Mackie و Sebastian Stan را خواهیم داشت که شخصیت‌های برجسته‌ در پاییز ۲۰۲۰ خواهند بود. هر دوی فیلم‌هایی که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، در مقابل بازگشت کاپیتان آمریکا بازنده خواهند بود:  که شامل Civil War villain Baron Zemo( با بازی دانیل برهل) و یاد بگیرید که نقش های جدید آن‌ها را پس از Endgame پر کنید، می‌باشند.

فیلم Star Wars Jedi Fallen Order ، یک جنگجوی غیر انسان

موزیک هیت چیست ؟

7 اشتباه عکاسی هنگام سفر و چگونگی اجتناب از آنان

بعدی، WandaVision  خواهد بود که تا بهار 2021  به نمایش گذاشته نخواهد شد، اما به راحتی می تواند به یک بخش اصلی  MCU تبدیل شود که فقط با پر کردن جزئیات درباره‌‌ی اسکارلت ویچ و ویژن ( الیزابت اسلن و پاوول بتانی ، تصویر بالا) همراه نخواهد بود ، بلکه به توضیح اینکه چرا Scarlet Witch با Doctor Strange در Multiverse of Madness در ماه  می ۲۰۲۱ خواهند آمد نیز می‌پردازد. شما همچنین یک نسخه توسعه یافته از مونیکا رامبویی از کاپیتان مارول (با بازی Teyonah Parris) خواهید دید. لوکی نیز در بهار ۲۰۲۱ می آید و Tom Hiddleston را خواهید دید ، اگر چه افرادی که فیلم های Avengers  را اخیرا دیده اند، می دانند که چیزهایی در مورد شخصیت او تغییر خواهد کرد. توانایی های جدیدی به دست خواهد آورد. Marvel با تایید دو نمایش شایعه شده‌ی قبلی ، همه چیز را به هم مرتبط می کند. چه می شود اگر…؟ 

اولین تابستان، 2021 و اولین تولید انیمیشن برای پیوستن به دنیای سینمایی مارول است. به نظر می رسد مانند کتاب های کمیک که بعد از آن نامگذاری شده، واقعیت هایی در مورد  جایگزینی به منظور یکپارچه سازی بررسی می‌شود. این شامل بازیگران از سراسر دنیای سینمایی مارول می‌شود؟( بله، از جمله برخی از ستاره های شناخته شده ) مانند جفری رایت با نقش سازنده  به عنوان Watcher که بسیار فوق العاده است. در عین حال، Hawkeye، جرمی رنر را دارد که در آن به عنوان ابرقهرمان در پاییز سال 2021 بازمی گردد. او به عنوان مربی برای کمک به ابرقهرمان سرعتی که کیت بیشاپ  نقش آن را ایفا می‌کند حضور می‌یابد. به طور قابل توجهی، تمام این نمایش های آنلاین با بخش های مساوی از نقشه‌ی راه MCU در کنار فیلم های دیگر قرار گرفتند که شامل Doctor Strange به دنباله Black Widow در ماه می ۲۰۲۰به نمایش خواهد آمد. The Eternals (نوامبر ۲۰۲۰) ، شانگهای و افسانه ده حلقه (فوریه ۲۰۲۱) و Thor: Love and Thunder (نوامبر ۲۰۲۱) انتشار خواهند یافت. در حالی که  Netflix نمایش‌هایش را که به لحاظ تکنیکی به این جهان متصل است، به پایان رسانده است. آنها در نهایت مستقل و از چند منابع کم دیگر ساخته شده‌اند. با این حال، تولیدات دیزنی پلاس نیز دارای رفتار و عملکردی مشابه است. آیا دیزنی پلاس نیز می‌تواند همچون نتفلیکس موفق باشد؟

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.