دوربین آیفون 11 پرو مکس زاویه دید عریض قدرتمندتری نسبت به قبل | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دوربین آیفون 11 پرو مکس زاویه دید عریض قدرتمندتری نسبت به قبل

دوربین آیفون 11 پرو مکس

دوربین آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 پرو اپل از لنزهای وسیع تر و عکاسی هوشمند محاسباتی جدید بهره می برند

زمان آن فرا رسیده که دوربین آیفون 11 اپل گسترده تر شود.اپل گفت که تلفن هوشمند جدیدش دارای دوربین فوق العاده ای با زاویه دید گسترده تر می باشد که به دوربین معمولی می پیوندد. آیفون 11 پرو و پرو مکس لنز تله فوتو مدلهای iPhone XS سال گذشته را حفظ کرده اند ، اما دیافراگم لنز را برای عملکرد در محیط های کم نور بهبود بخشیده و با ارائه سه دوربین ، انعطاف پذیری عکاسی جدیدی را برای عکاسان حرفه ای به ارمغان آورده.

تست بنچ مارک گوشی IPhone 11R

اپل تی وی پلاس Apple TV Plus و اشتراک رایگان برای آیفون و مک

اپل آرکید Apple Arcade سرویس اشتراک بازی اپل

کایان درنس ، مسئول ارشد مدیریت و بازاریابی محصولات آیفون ، در خصوص این دوربین جدید زاویه دید گسترده می گوید: “این دوربین برای عکاسی از منظره ها و فضاهای کوچکی که نمی توان از آنها عکس تهیه کرد بسیار عالی است.”
از لنزهای جدید می توان با ضربه زدن برای دکمه زوم استفاده کرد که گزینه “0.5x” را به همراه گزینه “1x” معمولی برای دوربین اصلی و گزینه “2x” برای دوربین تله فوتو بیشتر، نشان می دهد. اپل در رویداد سالانه معرفی آیفون خود در کوپرتینو ، کالیفرنیا ، طراحی های جدید گوشی و دوربین های آن را مشخص کرد.

تست بنچ مارک گوشی IPhone 11R

اپل تی وی پلاس Apple TV Plus و اشتراک رایگان برای آیفون و مک

اپل آرکید Apple Arcade سرویس اشتراک بازی اپل

دوربین ها یک راه حل کلیدی برای متمایز کردن تلفن های هوشمند امسال اپل از مدل سال گذشته هستند ، دوربین های محصور شده با وجود بیرون زدگی های زیاد باعث شده اند آیفون جدید نسبت به مدل قبلی بهتر باشد ، دست کم برای کسانی که گوشی های هوشمند معمولی را هر چند وقت یکبار به روز نمی کنند ، حداقل امکان گرفتن عکس ها و فیلم های بهتری را در اختیار خواهند داشت. حتی اگر از آن دسته افرادی باشند که به بهبود تراشه ها یا سایر اجزای داخلی گوشی اهمیت نمی دهند.
آیفون های جدید برای عملکرد بهتر در نور کم از “حالت شب” برخوردار هستند. Phil Schiller ، رئیس بازاریابی اپل گفت:” آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 پرو در پاییز امسال به روزرسانی نرم افزار عکاسی ،تحت عنوان Deep Fusion را دریافت می کند که به شما امکان می دهد گوشی ، بهترین عکس های مختلف را در یک تصویر با کمترین میزان نویز و وضوح بالا ترکیب کند.”
شاید دوربین آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 پرو موجب شوند تا این گوشی ، بار دیگر فروش بازار را دست بگیرد ، اما گوشی های رقیب، همانند سامسونگ و گوگل پیکسل بخش مهمی از بازار را در اختیار داشته و از برخی جهات نیز از دستگاه های اپل پیشی گرفته اند. در سال 2019 ، اپل، اسمارت فون های جدید عکاسی محاسباتی و دوربین واید را در تلفن های iPhone XS ، XR و XS Max خود معرفی کرد.
شاید یک دوربین بهتر بتواند ویژگی خوبی برای مشتریانی باشد که نمی خواهند به هیچ قیمتی از آیفون دل بکنند، اما این طرف ، گوشی های 5G اندرویدی هر روز در حال رقابت و پیشرفت هستند.
آیفون های جدید نیز امسال در شرایط نامساعد و اشباع شده ی بازار تلفن های هوشمند عرضه می گردند و این در حالیست که امکان دارد فروش آیفون های جدید با تعرفه های احتمالی چین هم مواجه شوند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.