دوربین دیجیتال بدون آینه Fujifilm X-A7 عرضه شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دوربین دیجیتال بدون آینه Fujifilm X-A7 عرضه شد

در ماه سپتامبر، Fujifilm از جدیدترین دوربین دیجیتال بدون آینه به نام دوربین Fujifilm X-A7 رونمایی کرد. Fujifilm X-A7 بدون آینه دارای لنز 24.2 مگاپیکسلی CMOS است و برای بلاگرهای ویدیویی طراحی شده است. این دوربین می تواند ویدیوهای 4K با سرعت 30 فریم در ثانیه و ویدیو هایی با رزولوشن 1080p با سرعت 60 فریم در ثانیه ضبط کند. وزن این دوربین با کیت لنز استاندارد، 455 گرم می باشد که برای بلاگرهای ویدیویی بسیار مناسب است. بر طبق گفته های Fujifilm، X-A7 به کمک فناوری تولید مجدد رنگ ، تصاویر بسیار باکیفیتی ارائه می دهد.

دوربین فیلم X A7

دوربین فیلم X A7 از لنز 24.24 مگاپیکسل APS-C برخوردار است که با کمک فناوری تولید مجدد رنگ فوجی فیلم می تواند رنگ های شفافی ارائه کند. این دوربین می تواند عکس های باکیفیت تر با نویز کمتر و بازه ی ISO بیشتر بگیرد. بیشترین میزان حساسیت این دوربین ISO51200 است که برای عکاسی در نور کم مناسب می باشد. Fujifilm فوکوس خودکار پگر سرعت را در این دوربین بهبود بخشیده است و قدرت تشخیص فاز این دوربین 8.5 برابر بیشتر از مدل های دیگر است.

 

دوربین فیلم X A7
دوربین فیلم X A7

همانطور که گفته شد دوربین Fujifilm X A7 حدود 455 گرم وزن دارد. بدنه به تنهایی 320 گرم است. این دوربین با شارژ کامل 440 عکس می گیرد. ویدیوهای 4K 15 دقیقه ای هستند. با رزولوشن 1080p، X-A7 می تواند ویدیوهای 30 دقیقه ای ضبط کند و از قابلیت Countdown Video برخوردار است. صفحه نمایش 3.5 اینچی LCD لمسی بر روی این دوربین وجود دارد. کاربر می تواند صفحه نمایش را در هر زاویه ای تنظیم کند. این دوربین مدل های مختلفی را برای هر کاربردی پیشنهاد می کند. Fujifilm X-A7 دارای بلوتوث LE است و از برنامه ی Fujifilm Camera پشتیبانی می کند. کاربران می توانند با استفاده از این برنامه عکس ها و ویدیوهای خود را به تلفن یا تبلت انتقال دهند. این دستگاه از اتصال با سیم نیز برخوردار می باشد که سرعتش 8 برابر اتصال بی سیم است.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

نظرات بسته شده است.