دوربین نیکون Coolpix W150 با قابلیت ویرایش عکس ها عرضه شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دوربین نیکون Coolpix W150 با قابلیت ویرایش عکس ها عرضه شد

شرکت نیکون عضوی جدید را با نام دوربین نیکون Coolpix W150 به سری دوربین های Coolpix خود اضافه نموده. دوربین نیکون Coolpix W150 علاوه بر داشتن فناوری پیشرفته در برابر ضربات ، گرد و غبار مقاوم بوده و تا عمق 10 متری می توان ماندن در آب پر عمق و حتی نمکی را تحمل کند. این ویژگی ها موجب شده تا دوربین نیکون Coolpix W150 به یکی از بهترین دوربین های مسافرتی برای ماجراجویی ها در جنگل و یا ثبت عکس در کنار دریا تبدیل شود. استفاده از ویژگی های مختلف این گوشی بسیار ساده بوده و برای سنین مختلف و حتی بچه ها بسیار آسان می باشد. در این دوربین چندین ویژگی مختلف قرار داده شده تا بتوان به صورت های مختلف عکس ها را تهیه و ویرایش نمود.

دوربین Coolpix W150 شرکت نیکون توسط لنز 13.2 مگاپیکسلی توانایی ثبت ویدیو با کیفیت Full HD صدای استریو را داشته و شرکت تولید کننده گفته که توسط آن میتوان از اجسام در حال حرکت با سرعت بالا عکس و فیلم برداری نمود. علاوه براین ، لنز تعبیه شده بر روی این دوربین مجهز به پشتیبانی از بزرگنمایی اپتیکال 3x ، بزرگنمایی داینامیک Fine Zoom 6x و TFA بوده بوده که امکان تعیین و دنبال هدف را حتی در حین حرکت فراهم میسازد.

اما ویژگی که این دوربین را خاص میکند امکان عکسبرداری در زیر آب بوده که در زیر آب می توان صورت ها را تشخیص داده و عکس ها را ثبت کند. شرکت نیکون گفته ” این دوربین در زیر آب شکست نور را در زیر آب تشخیص داده و با ویرایش عکس آنرا با کیفیت بالا و بدون کوچکترین ابهام ذخیره می کند. ” ویژگی Snapbridge قرار داده شده در این گوشی امکان انتقال بلافاصله ی عکس ها را به گوشی و دیگر دستگاه های هوشمند فراهم می سازد. این دوربین شوک ضربات وارده را دفع نموده و اگر از فاصله ی 2 متری به زمین برخورد کند هیچ اتفاقی برایش نمی افتد.

نظرات بسته شده است.