دوربین پاناسونیک Lumix S1H ، ویدیوی 6K ضبط می کند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دوربین پاناسونیک Lumix S1H ، ویدیوی 6K ضبط می کند

دوربین پاناسونیک Lumix S1H

دوربین های ضد انعکاس Lumix بهترین انتخاب برای ضبط ویدیوهای بی نظیر هستند. این کمپانی امروز قیمت این شهرت را بالا برد و دوربین پاناسونیک Lumix S1H را با قیمت 4000 دلار معرفی کرد. دوربینی که با 24fps ویدیوی ضبط می کند. این دوربین نسل بعدی Lumix S1 است که سال گذشته عرضه شد و کیفیت بسیار خوبی داشت.
دوربین پاناسونیک Lumix S1H که قرار بود در پاییز عرضه شود، ادعا می کند اولین دوربین فول فریم است که ویدیوهایی با کیفیت 6k/24p با نسبت تصویر 3:2 و یا 5.9k/30p با نسبت تصویر 16:9 ضبط می کند. جدا از این که این دوربین کلاً محاسن زیادی دارد، گرفتن ویدیو با کیفیت بالا سبب می شود به راحتی بتوان تصویر را برید و کوچک کرد بدون آن که کیفیت از بین برود. پایین آوردن کیفیت به 4k هم گزینه ی دیگری است که نباید ساده از آن گذشت.

دوربین کنون EOS RP

فروش دوربین پاناسونیک G95 بدون آینه آغاز شد

محدوده ی دینامیکی دوربین Lumix S1H بالای 14 است و همین امر سبب می شود تمام جزییات نواحی تیره و روشن تصویر واضح و مشخص باشد. این کمپانی تصریح نکرده است که دوربین جدیدش دارای قابلیت ثبات تصویر است و این احتمال بالا می رود که دوربین برای ضبط ویدیو طراحی شده باشد. SH1 هیچ گونه محدودیت زمانی برای ضبط ویدیو ندارد و اگر باتری و کارت حافظه اجازه بدهند می توان به صورت نامحدود فیلم گرفت.
با آن که قیمت 4000 دلار برای دوربین کمی بالاست، اما با این امکانات دوربین مذکور باید 6000 دلار قیمت می داشت و این قیمت غافلگیرکننده است. تجربه ی دوربین S1 با عملکرد سریع، عکاسی پرتره ی حرفه ای و استفاده ی آسان فراموش نشدنی است. اگر S1H از خاندان S1 باشد و قلمروی آن را گسترش دهد، بی شک یکی از بهترین دوربین های موجود خواهد بود.

منبع theverge

نظرات بسته شده است.