دوربین پریسکوپ , آیا از دوربین های پریسکوپ استقبال میشود؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دوربین پریسکوپ , آیا از دوربین های پریسکوپ استقبال میشود؟

دوربین پریسکوپ , آیا از دوربین های پریسکوپ استقبال میشود؟

دوربین پریسکوپ : خب شاید نظرات در مورد این مساله متفاوت باشد اما در نظرسنجی که وب سایت GSMArena به انجام رسانده می توان دید که اکثریت از استفاده از این دوربین ها بسیار هیجان زده می باشند. امان بزرگنمایی بالای این دوربین ها بی تردید یک ویژگی برتر بوده و قراردادن آن در گوشی های جدید فروش آن ها را دو چندان نموده و حتی را برخی را مجاب به تهیه ی یک گوشی جدید کرده. بسیاری از گوشی های امروزی تنها تا 2x می توانند بزرگنمایی کنند و این یعنی استقبال از این دوربین ها در آینده ای نزدیک می تواند فراگیر تر از حد انتظار باشد.

از نظراتی که در این نظرسنجی دوربین پریسکوپ گذاشته شده امکان زوم بیشتر و استفاده ی ساده تر از این ویژگی می تواند به محبوبیت آن بیفزاید. اما برخی در مورد کیفیت عکس این دوربین ها شک دارند و نمی دانند که آیا استفاده از آن ها مناسب خواهد بود یا خیر. بسیاری گفته اند که این دوربین ها می توانند در تهیه ی عکس مشکل ساز شده و کیفیت مناسب را نداشته باشند. از این رو ثبت عکس توسط آن ها با کیفیت بالا می تواند به گمان برخی چالش برانگیز باشد.

در پایین می توانید پاسخ کاربران به نظر سنجی انجام شده را ببینید. بیشترین رای به کاربردی بودن دوربین های پریسکوپ داده شده پس از آن خیلی ها نسبت به آن بی تفاوت بوده و به نظر عده ای کم هدر دادن فضای گوشی خواهد بود.

دوربین-پریسکوپ-1
دوربین پریسکوپ

نظرات بسته شده است.