سری دوربین کانن PowerShot G ، مناسب برای بلاگرها | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

سری دوربین کانن PowerShot G ، مناسب برای بلاگرها

دوربین کانن PowerShot G

کانن با به روزرسانی سری دوربین کانن PowerShot G مدل G7 X Mark II،G7 X Mark III و G5X Mark II حسابی دل طرفداران بلاگرش را به دست آورده است.
این دوربین ها از ماه آگوست صادر خواهند شد. قیمت G7X III 750 دلار و قیمت G5 X II 900 دلار می باشد. این قیمت ها از قیمت مدل های قبلی بالاتر است. اطلاعات زیادی از تاریخ فروش و قیمت این دوربین ها در کشورهای دیگر در دست نیست اما با تبدیل ارز می توان گفت این دوربین ها در اروپا با قیمت های 600 یورو و 720 یورو عرضه خواهند شد.

دوربین کانن PowerShot G
دوربین کانن PowerShot G

با تغییر نوع لنز، CMOS فشرده و آخرین ورژن پردازشگر یعنی Digic 8، کانن عکسبرداری پیوسته اش را بهبود بخشیده است و قابلیت های جدید به فیلمبرداری اضافه کرده که می توان به ویدیوی 4k با نرخ برداشت تصویر 30fps، صحنه آهسته ی 120fps و فیلم های HDR اشاره کرد.
G7 X III قابلیت استریم ویدیو در یوتیوب را به صورت زنده داراست. این دوربین به اتصال WiFi 4 با سرعت 2.4GHz مجهز می باشد. بزرگترین تغییر فیزیکی دوربین نیز، اضافه شدن جک میکروفون برای ضبط ویدیو و صداست.

دوربین کانن PowerShot G
دوربین کانن PowerShot G

G5 X از جهات مختلف ارتقا پیدا کرده و در عین حال فشرده تر و ظریف تر گردیده است. این مدل شباهت کمی به مدل های قبلی خودش دارد و بیشتر شبیه به مدل های G7 می باشد. برآمدگی تشخیص زاویه ی الکترونیک از این دستگاه حذف شده و جای خود را به EVF داده است. همچنین جای فلش دوربین نیز عوض شده است. تغییرات صورت گرفته سبب می شود دوربین بهتر در جیب یا هر محفظه ی دیگر قرار بگیرد. به هر حال از وزن و حجمش کاسته شده است.
لنز دوربین نیز بدون تغییر در دریچه دیافراگم، از زوم 24-120mm برخوردار شده است. سرعت لنز نیز f1.8-2.8 می باشد. مطمئناً طرفداران پانوراما نیز از برگشت این قابلیت به دوربین خرسند هستند.

دوربین کنون EOS RP

فروش دوربین پاناسونیک G95 بدون آینه آغاز شد

دوربین جدید نیکون پاسخ شرکت Nikon به Sony

نظرات بسته شده است.