دوربین گو اینستا 360 گجتی کوچک با چندین ویژگی استثنایی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دوربین گو اینستا 360 گجتی کوچک با چندین ویژگی استثنایی

دوربین گو اینستا 360 گجتی کوچک با چندین ویژگی استثنایی

شرکت Insta360 امروز از دوربین قابل حمل خود یعنی دوربین گو اینستا 360 که بزرگی انگشت شست است رونمایی کرد. یکی از کارشناسان این فرصت را داشته تا برای چند هفته از این گجت کوچک استفاده کند و در مصاحبه ای که با او انجام شده گفته که طراحی هوشمندانه ای داشته و ویژگی های بسیاری را در اختیار کاربران قرار میدهد.

دیافراگم دوربین چیست ؟

لنز نیکون Z 85mm با دیافراگم F/1.8S و تمرکز بر روی عکاسی پرتره

مشخصات فنی دوربین کانن 80D

دوربین گو اینستا 360 طوری طراحی شده تا بتوانید آن را به راحتی به لباس ، کفش یا دیگر نقاط بچسبانید. این دوربین همراه با استیکرهای مغناطیسی ، استیکرهای چسبی ، قلاب مغناطیسی ، سه پایه ی مغناطیسی و کیس شارژ به فروش خواهد رسید که کیس شارژ همراه آن می تواند آن را بیش از دو مرتبه شارژ کند. دیافراگم این دوربین 2.1 و کیفیت تصویر آن 2720*2720 با سرعت 25 فریم در ثانیه بوده که البته اگر بخواهید ویدیوهای آن را در اپلیکیشن مخصوص آن مشاهده کنید با کیفیت 1080 به نمایش در خواهند آمد. کیفیت تصویربرداری این دوربین در فیلمبرداری نیز به همین صورت بوده و نیز تصاویر را به صورت اسلوموشن با کیفیت 900*1600 و با سرعت 100 فریم در ثانیه ثبت می کند.

اما کیفیت عکس برداری این دوربین که آن را به صورت 360 درجه انجام میدهد 3040*3040 پیکسل بوده که با فرمت JPG ذخیره شده و فیلم ها و ویدیوها با فرمت mp4 ذخیره می شوند. تمامی تصاویر گرفته شده توسط آن با ویژگی Image Stabilization ثابت سازی می شوند.

این دوربین همانطور که از نامش هم پیداست برای کسانی ساخته شده که همیشه در حال سفر ماجراجویی بوده و می خواهند تجربیات خود را چه به صورت لایو و یا پس از ویرایش با دیگران به اشتراک بگذارند. نرم افزار شش محوره ای که مخصوص این دوربین طراحی شده این امکان را برایش فراهم ساخته تا بتواند در شرایط مختلفی مانند موج سواری ، دویدن ، شنا کردن تصاویری مناسبی را ثبت نماید. می توانید با خیالی آسوده آن را بر روی حیوانات خانگی یا حتی کودکان چسبانده تا از مکان هایی که می روند تصویری مناسب را در اختیار داشته باشید. از این رو می توان گفت که Insta360 زمان زیادی را برای طراحی ویژگی ثبات تصویر این گجت قرار داده و بی تردید یکی از برترین ویژگی های این شرکت در آینده نیز خواهد بود.

در دوربین گو اینستا 360 یک ویژگی استثنایی هایپرلپس قرار داده شده تا بتوانید ویدیوهایی با زمان 30 دقیقه ای را ثبت کرده و سپس آنها را به ویدیوهای 5 دقیقه ای تقسیم نمایید. علاوه اینکه می توانید آنها را به صورت اسلوموشن با دیگران به اشتراک بگذارید. این دوربین قابلیت بالایی در تصویربرداری در نور روز را داشته و می توانید اطمینان داشته باشید که تصاویر دقیا به همان صورتی که انتظار دارید ذخیره می شوند.

منبع thenextweb

نظرات بسته شده است.