نمونه دیگری از دوربین 64 مگاپیکسلی سامسونگ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

نمونه دیگری از دوربین 64 مگاپیکسلی سامسونگ

دوربین 64 مگاپیکسلی سامسونگ

سامسونگ دو ماه پیش لنز دوربین 64 مگاپیکسلی سامسونگ ISOCELL Bright GW1 را رونمایی کرد. سامسونگ این لنز را با عبارت بالاترین رزولوشن صنعتی توصیف کرده است. این لنز در هیچ یک از تلفن های همراه موجود تعبیه نشده است. 

این کمپانی هیچ گونه نمونه ای منتشر نکرده و احتمالاً کمی زمان می برد تا در گوشی های سامسونگ شاهد این لنز باشیم. به نظر می رسد ردمی از این لنز در گوشی های بعدی اش استفاده می کند. یک تصویر بر روی اینترنت قرار گرفته که ادعا می شود با لنز 64 مگاپیکسلی سامسونگ گرفته شده است. 

فروش بازی Final Fantasy 7 Remake از چه زمان آغاز می شود

بازی God Of War تبدیل به مستند شد

جزییات ایکس باکس اسکارلت کنسول نسل جدید ماکروسافت

ایکس باکس وان اس بنفش نسخه ویژه با تعداد محدود

تاریخ به کارگیری این لنز در دستگاه های سامسونگ مشخص نیست. احتمال کمی وجود دارد نوت 10 دارای این لنز باشد.  پرچم دار در راه دارای دوربین سری S10 است و شاید تنها تغییر آن داشتن سه دریچه دیافراگم متفاوت است. 

ردمی تنها کارخانه ای نیست که از لنز جدید سامسونگ استفاده می کند. یک سازنده ی چینی دیگر یعنی Realme عکس هایی از این لنز منتشر کرده است. احتمال دارد ردمی اولین سازنده ای باشد که تلفن همراهی با لنز GW1 به بازار عرضه کند. 

لنز GW1  از فناوری ادغام پیکسل  Tetracell استفاده می کند تا در نور کم عکس های 16 مگاپیکسلی با کیفیت بیاندازد. در نور مناسب این لنز عکس 64 مگاپیکسلی می اندازد. لنز مذکور این کار را با ادغام 44 پیکسل در هم و تولید یک پیکسل انجام می دهد. 

عکس نمونه بسیار تاثیرگذار است. اما مسئله اینجاست که آیا این لنز در دنیای واقعی به همین خوبی عمل می کند؟ احتمال دارد سامسونگ لنز دوربین 64 مگاپیکسلی سامسونگ را با سری A عرضه کند. سامسونگ اخیراً فناوری های جدیدش را با گوشی های میان رده معرفی می کند.

 

دوربین 64 مگاپیکسلی سامسونگ

منبع sammobile

نظرات بسته شده است.