دوربین Canon EOS R با قدرت 83 مگاپیکسلی و بدون آینه | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دوربین Canon EOS R با قدرت 83 مگاپیکسلی و بدون آینه

دوربین Canon EOS R با قدرت 83 مگاپیکسلی و بدون آینه

پس از عرضه ی دوربین Canon EOS R و EOS RP اطلاعات ضد و نقیض زیادی در رابطه با دوربین پیشرفته ، فول فریم و بدون آینه ی این شرکت منتشر شده. این شرکت تا امروز توانسته با ارائه ی دوربین های پیشرفته ای چون EOS 90D و EOS M6 Mark فروش مناسبی را داشته باشد.

تست بنچ مارک گوشی IPhone 11R

اپل تی وی پلاس Apple TV Plus و اشتراک رایگان برای آیفون و مک

اپل آرکید Apple Arcade سرویس اشتراک بازی اپل

با اینکه همگی ناامیدانه در حال صحبت در مورد دوربین Canon EOS R فوق العاده با کیفیت این شرکت بوده اند ، خبری تازه امیدها را برای دیدن یک دوربین پیشرفته ی فول فریم بدون آینه افزایش داده و اطلاعات ضد و نقیض حقیقت داشته. خبر تازه به این اشاره داشته که شرکت Canon در حال طراحی یک حسگر تصویری 83 مگاپیکسلی است. این اخبار تا جایی پیش رفته که وب سایت Canon Rumors اعلام کرده که هم اکنون در حال استفاده از دوربین پیشرفته ی Canon بوده و به زودی لیست اطلاعات آن را منتشر خواهد کرد.

بر اساس خبرهایی که این وب سایت خبرچین منتشر کرده ، این دوربین با یک حسگر تصویری 80 مگاپیکسلی ، بدنه ای بزرگتر نسبت به دیگر دوربین های بدون آینده و دستگیره هایی بزرگتر ارائه خواهد شد. اما این بزرگتر شدن ها در اینجا خاتمه نیافته و LCD پشت این دوربین نیز بزرگتر شده که می تواند دید بیشتری را در اختیار کاربر قرار دهد. دیگر اینکه گفته شده یک جوی استیک خاص هم روی این دوربین استفاده خواهد شد که مشخص نیست که چه لحاظ این جوی استیک متفاوت بوده و باید تا منتشر شدن اطلاعات دقیق تر صبر کرد. در این دوربین هم Canon از سیستم پشتیبانی از دو کارت SD استفاده شده اما خصوصیات ثبت ویدیوی این دوربین هنوز مبهم می باشد.

اما با اینکه اخبار و اطلاعات زیادی در مورد این دوربین منتشر نشده یک مساله حتمی است و آن عدم استفاده ی Canon از لنز DSLR است ، حسگری که در دوربین های 50 مگاپیکسلی EOS 5DS و EOS 5DS R استفاده کرده بود. این می تواند گویای این باشد که Canon میخواهد نسلی متفاوت از دوربین های بدون آینه را به بازار عرضه کند.

این وب سایت تاریخ عرضه ای در اوایل سال 2020 را اعلام کرده که روزنامه ای ژاپنی این خبر را نقض کرده و گفته دوربین پیشرفته ی بی آینه ی Canon با فریم فول سایز 35 میلیمتری در سال 2021 عرضه خواهد شد.

منبع techradar

نظرات بسته شده است.