دوربین DJI Osmo Action یک دوربین اکشن 4K با دو نمایشگر رنگی | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دوربین DJI Osmo Action یک دوربین اکشن 4K با دو نمایشگر رنگی

دوربین DJI Osmo Action

شرکت DJI نخستین دوربین اکشن خود را عرضه نموده که قصد دارد با دوربین GoPro Hero 7 Black به رقابت بپردازد. این دوربین 4K که دوربین DJI Osmo Action نام دارد که 349 دلار قیمت گذاری شده و دارای یک ویژگی منحصر به فرد بوده که میتواند شما را شگفت زده کند و آن مجهز بودن این دوربین به دو نمایشگر رنگی می باشد.

دوربین های GoPro نیز مجهز به دو نمایشگر می باشند که نمایشگر پشتی رنگی بوده و نمایشگری که در جلو قرار گرفته سیاه سفید است. اما دوربین DJI Osmo Action مجهز به نمایشگر 1.4 اینچی رنگی در جلو بوده که می توان از آن جهت عکس های سلفی استفاده نموده و در پشت آن نیز یک نمایشگر 2.25 اینچی لکسی قرار گرفته که می توانید برای ایجاد تغییرات جزئی در تصویر از آن استفاده نمایید.

دوربین DJI Osmo Action مجهز به عدسی ½.3 اینچی با وضوح تصویر 12 مگاپیکسلی CMOS بوده و می تواند تصاویر را با کیفیت 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه و 100 مگابیت ثبت نماید. دیگر ویژگی که در این دوربین قرار داده شده امکان ثبت تصاویر و ویدیوها با کیفیت HDR با سرعت 30 فریم در ثانیه می باشد. علاوه براین ، می توان تصاویر اسلوموشن را با کیفیت های 720 و 1080 با سرعت 240 فریم در ثانیه ثبت نمود.

در این دوربین از فناوری پیشرفته ی شرکت DJI یعنی RockSteady استفاده شده که موجب شده تا تصاویر حی زمانی که در حال ثبت تصویر با کیفیت 4K هستید نیز تار نشوند. جدای از این ، بدنه ی این دوربین اکشن کاملا ضد آب بوده و می توانید آن را بر روی پایه های GOPro قرار دهید. علاوه اینکه مجهز به وای فای و بلوتوث بوده که می توان با استفاده از اپلیکیشن DJI آنها را کنترل کرده و برای انتقال اطلاعات استفاده کرد.

این دوربین اکشن شرکت DJI از تاریخ 22 ماه مِی در فروشگاه های مختلف قبل تهیه خواهد بود.

منبع gsmarena

نظرات بسته شده است.