کوچکترین و روشن ترین دوربین Fujifilm Instax Mini LiPlay معرفی شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

کوچکترین و روشن ترین دوربین Fujifilm Instax Mini LiPlay معرفی شد

دوربین Fujifilm Instax Mini LiPlay

دوربین Fujifilm Instax Mini LiPlay ویژگی های دوربین لحظه ای آنالوگ را با امکانات دوربین دیجیتال در کوچکترین پکیج ترکیب می کند. مانند Instax Square SQ10 ، liPLAY نیز یک دوربین لحظه ای آنالوگ می باشد. این دوربین نیز به طور مستقیم  مانند دوربین های آنالوگ instax عکس نمی گیرد اما به جای آن از یک سنسور تصویری دیجیتال بسیار کوچک 1.5 اینچی استفاده می کند که عکس های 2560 در 1920 پیکسلی(در حدود 5 مگا پیکسل) می گیرد. پرینت های عکسها نیز مانند دیگر دوربین های Instax Mini کوچک هستند و اندازه واقعی آنان 2.4 با 1.8 اینچ می باشد(62 با 46 میلی متر).

دوربین Fujifilm Instax Mini LiPlay
دوربین Fujifilm Instax Mini LiPlay

در باطن خود ، دوربین Fujifilm Instax Mini LiPlay یک دوربین دیجیتال است . شما عکس های گرفته شده را درون حافظه داخلی یا کارت میکرو اس دی ذخیره می کنید . این یعنی شما هر وقت دوست داشتید می توانید عکس ها و شات های خود را چاپ کنید نه اینکه به محض عکس گرفتن، پرینت آن نیز ظاهر شود. شما همچنین می توانید عکس ها را از طریق یکی از شش فیلتر رنگی موجود دستکاری کرده و سپس آنها را چاپ کنید.

دوربین کنون EOS RP

فروش دوربین پاناسونیک G95 بدون آینه آغاز شد

اگر چه بخش بزرگی از بازار دوربین های دیجیتال به خاطر وجود گوشی های با دوربین های عالی از بین رفته است اما بازار دوربین های عکس فوری همچنان به پیشرفت خود ادامه داده و نامش همچنان پرآوازه است. بر اساس ادعای کمپانی ،  Fujifilm از زمان شروع کارش در 1998 بیش از 40 میلیون مدل دوربین Instax را در کل دنیا فروخته است.

دوربین Fujifilm Instax Mini LiPlay دارای بلوتوث نیز هست و بنابراین می توانید به راحتی با آن به گوشی خود متصل شوید. با استفاده از اپ موبایلی LiPlay شما می توانید از راه دور دوربین را کنترل کنید که سلفی گرفتن را کمی راحت تر می کند . شما هم چنین می توانید از LiPlay به عنوان پرینتر جهت پرینت عکس های گوشی خود استفاده کنید.

به علاوه بدون جوهر و کاغذ ، تنها می توان از فیلم دوربین استفاده کرد. با توجه به سایز فشرده دوربین، می توان به راحتی از LiPlay در سفرها استفاده کرد. باتری موجود در آن برای چاپ صد عکس با یک بار شارژ تنها کافی است.

Fujifilm هم چنین یک دکمه میکروفون را در جلوی دوربین قرار داده است. آن را فشار دهید تا بتوانید تا 10 ثانیه صدا را ضبط کنید . این صدا به یک کد QR تبدیل شده و در گوشه عکس چاپ می شود. آن را با گوشی خود بررسی کنید تا صدای کلیپ را بشنوید.

Fujifilm Instax Mini LiPlay در 14 ژوئن با قیمت 160 دلار به فروش می رسد.

منبع cnet

نظرات بسته شده است.