جدیدترین دوربین Phase One ، عکس های 150 مگاپیکسلی می اندازد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

جدیدترین دوربین Phase One ، عکس های 150 مگاپیکسلی می اندازد

جدیدترین دوربین Phase One

Phase One در حال توسعه ی دوربین Phase One سری XT است که برای عکاسی در فضای باز طراحی شده اند. این بدنه ی جدید با بک های 100 و 150 مگاپیکسلی سازگاری دارد. همچنین می تواند از لنزهای جدید با قابلیت الکترومغناطیسی بهره بگیرد. پکیج XT با پشتی 150 مگاپیکسلی و یک لنز 56900 دلار قیمت دارد.
پایه ی دوربین XT ، بدنه ی آن است که در واقع چارچوبی است که بک دیجیتال در عقب آن و لنز در جلوی آن کار گذاشته می شود. از آنجایی که بک دیجیتال محل قرارگیری حسگرها، پردازشگرها و کنترل کننده هاست. بدنه ی XT در مقایسه با دوربین های XF سبک تر و باریکتر است. جدا از دکمه ی شاتر، تنها چیزی که بر روی بدنه قرار دارد، دسته های جابه جا کردن لنز به صورت افقی و عمودی وجود دارد. به گفته ی Phase One این دوربین قطعه قطعه طراحی شده و با گذر زمان می توان قطعات را به صورت جداگانه تعویض کرد.
برخلاف XF، XT کاملاً دستی است و سیستم فوکوس خودکار ندارد. Phase One برای لنزهای XT شاتر کربنی طراحی کرده که توسط Rodenstock ساخته شده است و به صورت الکترونیکی کنترل می شود. بنابراین می توان از راه دور تصویربرداری کرد. اولین لنزهایی که برای XT موجود شده اند، 23mm f/5.6، 32mm f/4 و 70mm f/5.6 هستند. لنزهای قدیمی تر که شاتر الکترونیک ندارند هم در کنار بدنه ی XT قابل استفاده هستند.

گوشی جدید سونی با دوربین اصلی شش گانه

دوربین پاناسونیک Lumix S1H ، ویدیوی 6K ضبط می کند

Phase One می گوید این دوربین برای عکاسان حرفه ای طراحی شده که علاقه مند به عکاسی در فضای باز و طبیعت هستند و تلاش شده تا همان کیفیت دوربین های مخصوص استودیو را داشته باشند. این دوربین با دوربین های ارزان قیمت و کم رزولوشن فوجی فیلم که هم برای عکاسان و هم برای مبتدی ها ارائه شده، فرق دارد. این دوربین برای عکاسان حرفه ای با نیازهای خاص طراحی شده و مناسب عکاسی طبیعت و عکاسی از بناست. کوچکی و سبکی دوربین حمل و نقل آن را تسهیل می کند.

دوربین Phase One
دوربین Phase One

قیمت دوربین Phase One برابر با قیمت یک BMW مجهز است. Phase One بر بالا بودن کیفیت دوربین اصرار دارد و ادعا می کند این دوربین برای حرفه ای هایی ساخته شده که به دنبال عکس های با کیفیت هستند و برای آن هزینه می کنند.

منبع theverge

نظرات بسته شده است.