دکمه پاور Note 10 را می توان به شکل دکمه Bixby تنظیم کرد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

دکمه پاور Note 10 را می توان به شکل دکمه Bixby تنظیم کرد

دکمه پاور Note 10 را می توان به شکل دکمه Bixby تنظیم کرد

Galaxy Note10 و +Note10 دکمه ی Bixby ندارند. سامسونگ به عقب برگشته، و دکمه های پاور و تنظیم صدا را بر روی دستگاه قرار داده است. حالا می توان Bixby را با نگه داشتن دکمه ی پاور فعال کرد. طبیعتاً بعضی ها از عدم وجود دکمه ی Bixby ناراضی هستند، به همین دلیل سامسونگ این امکان را فراهم کرده که کاربران بتوانند دکمه پاور Note 10 را شخصی سازی کنند و Bixby را از آن طریق بیدار نمایند.

بررسی تخصصی گوشی Y7 Prime 2019 ، قیمت و مشخصات کامل

بررسی تخصصی گوشی هواوی P Smart 2019

بررسی تخصصی گوشی Honor 10 Lite : فقط ظاهر مهم نیست!

همانطور که در اسکرین شات پایین می بینید، می توانید تنظیم کنید که چه برنامه ای با دو بار فشار دادن دکمه ی پاور اجرا شود. با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ی پاور می توانید Bixby را فعال کنید اما اگر دوست نداشته باشید می توانید آن را عوض کنید تا با نگه داشتن دکمه ی پاور، منوی خاموش و ریستارت شدن برای شما نمایش داده شود. اگر بخواهید که از طریق دکمه ی پاور به Bixby دسترسی داشته باشید، می توانید از کرکره ی اعلانات به منوی خاموش کردن گوشی دست پیدا کنید.

دکمه پاور Note 10

با آمدن اندروید Q شما می توانید دکمه ی پاور را تنظیم کنید و شخصی سازی کنید. اندروید Q با رابط کاربری One UI 2.0 از راه می رسد. سامسونگ بیشتر بروزرسانی های نرم افزاری را برای به روزرسانی اندروید Q نگه داشته است.

منبع samsungia

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.