جدیدترین رده بندی کیفیت خودروهای داخلی منتشر شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

جدیدترین رده بندی کیفیت خودروهای داخلی منتشر شد

جدیدترین رده بندی کیفیت خودروهای داخلی منتشر شد

براساس جدیدترین رده بندی کیفیت خودروهای داخلی اعلام شده از سوی این شرکت، در خرداد ماه امسال دو خودروی پژو ۲۰۰۸ و سیتروئن C۳ پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

پس از آن در خودروهای سواری در سطح قیمتی یک؛ خودروهای نیو مزدا ۳ و سوزوکی گرند ویتارا، در سطح قیمتی دو، کیا سراتو و هایما s۷ اتوماتیک، در سطح قیمتی سه خودروهای ۳۰B و چانگان ۳۵CS، در سطح قیمتی چهار خودروهای تندر ۹۰ پلاس و پلاس اتوماتیک، پارس تندر، پژو ۲۰۷ اتوماتیک صندوق‌دار و بدون صندوق، پژو ۲۰۷ و دنا پلاس همگی چهار ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

خودروهای جک S۵، جک S۳ و هایما S۵ اتوماتیک سه ستاره کیفی و NEW MVM X۳۳ S، دو ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاصاً داده‌اند.

در گروه قیمتی چهار نیز خودروهای تندر ۹۰، رانا، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار و بدون صندوق، دانگ فنگ H۳۰، کوییک، NEW MVM ۳۱۵، دنا و پژو پارس اتوماتیک در این ارزیابی سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در این گروه قیمتی همچنین سمند سورن، پژو پارس، سمند، پژو ۴۰۵، ساینا، تیبا و تیبا ۲ دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

در خودروهای سواری در سطح قیمتی پنجم؛ همه محصولات اعم از پراید ۱۱۱، پراید ۱۳۱ و پراید ۱۳۲ همگی تنها دو ستاره از پنج ستاره کیفی را توانسته‌اند کسب کنند.

در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

رونمایی از ماشین لکسوس LS 500 سری اینسپریشن با رنگ بندی ویژه

ماشین لکسوس LC Convertible 2019 خودروی زیبا و شیک

ماشین جدید لکسوس 2019 LC Inspiration در راه شیکاگو مانند یک ستاره می درخشد

خودرو Aston Martin DBS GT Zagato یک اثر هنری 108 قطعه متحرک

منبع isna

نظرات بسته شده است.