ساعت هواوی GT 2 ، حاشیه ی ظریف تر و باتری حجیم تر دارد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ساعت هواوی GT 2 ، حاشیه ی ظریف تر و باتری حجیم تر دارد

ساعت هواوی GT 2 ، حاشیه ی ظریف تر و باتری حجیم تر دارد

ساعت هواوی GT 2 سال گذشته در کنار سری Mate 20 عرضه شد و به نظر می رسد کمپانی چینی در حال آماده کردن مدل بعدی است تا در مراسم رونمایی Mate 30 در 19 سپتامبر آن را معرفی کند. شاید هم ساعت جدید در کنفرانس IFA در هفته ی جاری معرفی شود.

ساعت هوشمند وی سریز مدل A1

چگونه حافظه گوشی را پاک کنیم ؟

8 قابلیت گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ که کمتر کسی می داند!

ساعت GT 2 هواوی را در این رندرهای رسمی می توانید مشاهده کنید. به نظر می رسد GT2 از نو ساخته نشده است و تنها نسبت به مدل قبلی بهبودهای کوچکی را تجربه کرده است.

ساعت هواوی GT2 صفحه نمایش بزرگتر با حاشیه ی ظریف تر دارد و به طور کلی از مدل قبلی باریک تر و فشرده تر است. باتری ان مدل 445 mAh می باشد که نسبت به باتری 420 mAh ارتقا پیدا کرده است. GT 2 دارای میکروفون و اسپیکر است و این به ؟آن معنی است که می توان مستقیماً با ساعت تماس تلفنی برقرار کرد. گمان می رود این ساعت ورژنی داشته باشد که مجهز به اتصال سلولار باشد.

قابلیت های GPS و پایشگر ضربان قلب در این ساعت لحاظ شده اند. این ساعت در دو سبک عرضه می شود: مدل اسپرت آن تماماً مشکی است و بند پلاستیکی دارد؛ در حالی که مدل کلاسیک نقره ای مشکی است و بند چرم قهوه ای دارد. در این ساعت ردی از سیستم عامل Wear گوگل به چشم نمی خورد.

منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.