آیا ساعت هوشمند فسیل Gen 5 ضدآب است ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

آیا ساعت هوشمند فسیل Gen 5 ضدآب است ؟

بهترین پاسخ: بله! ساعت هوشمند فسیل Gen 5 دارای رتبه ی 3 ATM می باشد؛ یعنی این ساعت تا عمق سی متری نسبت به آب مقاوم است. اکثر گجت ها شکننده هستند و افراد همیشه نگران ترک خوردن صفحه نمایش کثیف شدن آن ها و خشک نگه داشتن آن ها هستند. ساعت های هوشمند هم در همین دسته بندی قرار می گیرند. خبر خوب این است که سازندگان تلاش می کنند ساعت هایی مقاوم و ضد آب بسازند. جدیدترین عضو ساعت های فسیل، هنوز از استحکام ابزار نظامی برخوردار نشده است اما نسبت به آب مقاوم است.

میزان مقاومت ساعت جدید فسیل Gen 5 چقدر است

تلفن ها و ساعت های هوشمند معمولاً از رتبه ی IP67 یا IP68در مقاومت به آب برخوردار هستند ؛ به این ترتیب می توانند برای 30 دقیقه در عمق 1.5 متری کار کنند. بهتر است در این شرایط فکر کنید که دستگاه فقط به قطرات آب و باران مقاوم است. فسیل میزان مقاومت به آب را در ساعت جدید فسیل Gen 5 بالا برده و به درجه ی 3 ATM رسیده است؛ یعنی دستگاه می تواند در عمق سی متری شناور باشد. سیستم عامل Wear OS برنامه هایی دارد که برای پیگیری شنا طراحی شده اند و به خوبی کار می کنند.
فسیل گفت:«دست خود را بشویید، دوش بگیرید، در استخر شیرجه بزنید و اصلاً نترسید! ساعت شما صحیح و سالم در خدمت شماست.»
بنابراین می توانید ساعت خود را در هر جایی استفاده کنید؛ حتی در حال شنا. اگر سازندگان بتوانند دوام این دستگاه ها را مادام العمر کنند، عالی است.

بررسی تخصصی اپل واچ سری 5 ؛ آیا این ساعت ارزش خرید دارد

قیمت ساعت هوشمند اپل واچ 5 و تاریخ عرضه آن

منبع androidcentral

نظرات بسته شده است.