ساعت هوشمند فیت بیت ورسا با پشتیبانی از Alexa و نمایشگر OLED | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ساعت هوشمند فیت بیت ورسا با پشتیبانی از Alexa و نمایشگر OLED

" ساعت هوشمند Versa شرکت همراه با ویژگی Pure Pulse ضربان قلب شرکت Fitbit و کابل شارژ اختصاصی ارائه خواهد گردید "

ساعت هوشمند فیت بیت ورسا

با انتشار رندر و تیزرهای تبلیغاتی از ساعت هوشمند فیت بیت ورسا به نظر میرسد به زودی شاهد رونمایی از نسل تازه ای از ساعت های هوشمند باشیم. ظاهری که از این ساعت های هوشمند منتشر شده بسیار مشابه به ساعت های هوشمند کنونی این شرکت بوده اما تفاوت این است که دو دکمه ی سمت راست در مدل تازه حذف شده اند. با اینکه هنوز اطلاعاتی از مشخصات فنی این ساعت منتشر نشده ، به احتمال فراوان با پشتیبانی از دستیار هوشمند Alexa برای اجرای دستورات صوتی ارائه گردد. این می تواند به این مساله اشاره داشته باشد که ساعت هوشمند آینده ی این شرکت مجهز به اسپیکر باشد ، ویژگی که در ساعت های هوشمند Versa و Versa Lite وجود نداشت. علاوه اینکه گفته شده مدل آینده همراه با نمایشگر OLED ارائه شده و این نمایشگر جایگزین نمایشگر LCD خواهد شد که بر روی ساعت های نسل پیشین استفاده شده بود. رنگ هایی که این ساعت هوشمند با آنها به فروش خواهد رسید نیز با ساعت های نسل گذشته متفاوت خواهند بود. 

ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch Active 2 و یک رندر جدید

ساعت هوشمند شیائومی C Plus 86 با کرونوگراف چند کاره

ساعت هوشمند فیت بیت ورسا
ساعت هوشمند فیت بیت ورسا

استفاده از نمایشگر OLED بجای LCD برای شرکت Fitbit می تواند تغییر بزرگ و مناسب باشد ، زیرا هم قیمت تهیه ی آن را منطقی تر کرده و هم ظاهری شکیل تر به آن بخشیده. این ساعت هوشمند مجهز به یک شیشه ی خمیده ی 2.5D بوده که بسیار آن را شبیه به Apple Watch کرده. شرکت Fitbit با اضافه کردن پشتیبانی از هوش مصنوعی به Alexa در رقابت با دیگر هوش های مصنوعی از جمله Siri و Google Assistant کمک خواهد نمود. این ساعت هوشمند مجهز به فناوری تشخیص ضربان قلب Pure Pulse بوده و توسط شارژ مخصوص خود شارژ می گردد. 

ساعت هوشمند فیت بیت ورسا
ساعت هوشمند فیت بیت ورسا

از آنجایی که این ساعت هوشمند ، پرچمدار آینده ی این شرکت خواهد بود ، بی تردید با ارتقاء در توانایی های نرم افزاری و سیستم عامل ارائه خواهد گردید که یکی از شاخص ترین تغییرها می تواند در زمینه ی ویژگی های سلامتی و فیتنس باشد. 

نظرات بسته شده است.