Ultimate magazine theme for WordPress.

IBM حق امتیاز ساعت هوشمند IBM را ثبت کرده

IBM حق امتیاز ساعت هوشمند IBM را ثبت کرده

ساعت هوشمند IBM : در حالی که همه چشم به عرضه ی گلکسی فولد سامسونگ و Mate X هواوی دوخته اند، خبرهایی مینی بر کار سونی بر روی یک صفحه نمایش تاشو به گوش می رسد. اپل هم بر روی یک آیپد با صفحه نمایش تاشو کار می کند. هم اکنون کمپانی IBM که روزی یکی از قطب های عرصه ی فناوری بود، حق امتیاز دستگاه تاشویی را با درجات مختلف گستردگی ثبت کرده است. LetsGo Digital این حق امتیاز را منتشر کرده است. عنوان آن صفحه نمایش دستگاه الکترونیکی با قابلیت تغییر اندازه، ذکر شده است. این حق امتیاز سال 2016 تسلیم مراجع مربوطه شده بود اما ماه گذشته به آن رسیدگی شد.
این حق امتیاز در مورد دستگاهی نوشته شده که مستطیل شکل است و ضخامتش از ضخامت سایر دستگاه های دارای صفحه نمایش بیشتر است. علت این ضخامت غیرمعمول، وجود 7 لایه صفحه نمایش تاشو عنوان شده است. کاربر می تواند یک پنل را به دو پنل، چهار پنل و یا هشت پنل تبدیل کند که هر پنل ابعاد 2 اینچ در 3 اینچ دارد. در حالی که همه ی پنل ها باز شده باشند، با یک تبلت 12 اینچ در 8 اینچ روبرو هستیم.
هنگامی که چهار پنل باز باشد، یک تلفن همراه در اختیار داریم که رابط کاربری مناسب خودش را دارد. آیکون ها بزرگتر می شوند و تصاویر واضح تر دیده می شوند. در این حالت چهار پنل دیگر به صورت یک دسته ی منظم در زیر صفحه جمع شده اند. هنگامی که آن چهار پنل هم باز شوند و درواقع هر هشت پنل فعال باشند، دستگاه به یک تبلت تبدیل می شود که برای کار کردن با آن باید از دو دست استفاده کرد. درزهای میان پنل ها بسیار باریک هستند. این دستگاه حداقل یک اسپیکر دارد و قابلیت همگام سازی با موس و کیبورد دارد.

ساعت هوشمند IBM
ساعت هوشمند IBM

IBM مدتی است که از کسب و کار لوازم الکترونیکی فاصله گرفته است. اما اخذ این حق امتیاز نشان می دهد که این فناوری آماده ی تولید انبوه است.

 

قیمت و مشخصات فنی ساعت Galaxy Watch 2 به همراه تاریخ معرفی

گلکسی واچ 2 نشان گر تغییراتی بزرگ در ساعت هوشمند سامسونگ

مچ بند Xiaomi Mi Band 4 : قیمت، باتری و پشتیبانی از NFC

قیمت عینک واقعیت افزوده گوگل چقدر است

ساعت Galaxy Watch Active 2 در حال ساخت می باشد

منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.