Ultimate magazine theme for WordPress.

سامسونگ A80 با ظاهر خاص خود شما را شگفت زده می کند

سامسونگ A80

با تلاش شرکت های مختلف با قرار دادن ناچ ها و فناوری های متفاوت برای استفاده ی بیشتر از صفحه مانند استفاده از از دوربین سلفی پانچ هول در S10 یا لولاهای خاص در گوشیهای انعطاف پذیر بازار ناچ ها داغ بوده و به نظر میرسد رنسانس طراحی گوشی های با صفحات نمایش متفاوت فرا رسیده باشد. سامسونگ با ارائه ی یک گوشی تمام صفحه و متفاوت مانند سامسونگ A80 بی تردید موجب شگفتی شده اما استفاده از سیستم به اصطلاح ساندویچی که شیشه را که فلز را میان دو قطعه شیشه قرار میدهد می تواند ریسک های خاص خود را داشته و باید با ملاحظه با این دستگاه رفتار شود.

سامسونگ A80
سامسونگ A80

علاوه بر این ، محافظت از این گوشی و طراحی قاب های مخصوص آن برای شرکت های تولید کننده می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. علاوه اینکه این چالش برانگیز بودن می تواند کار طراحی و تولید را سخت نموده و سختی موجب گران قیمت بودن قاب مخصوص این گوشی گردد. از گران قیمت بودن قاب می توان به قاب خاص و متفاوت گوشی گلکسی فولد با قیمت 120 دلاری اشاره نمود.

اما خب قیمت بالای این قاب ها می تواند به علت شوک در بازار بوده و پس از گذشت زمان مسیر نزولی پیدا کند اما مهم ترین بخش چگونگی طراحی قاب های مختلف آن است. از این رو در پایین تعدادی عکس از قاب های شرکت Olixar قرار داده شده تا با چگونگی طراحی آنها آشنایی بیشتری پیدا کنیم.

سامسونگ-a80-1
سامسونگ A80
سامسونگ-a80-2
سامسونگ A80

در بالا می توانید قاب های Slim Genuine Leather Wallet را مشاهده کنید. این قاب از پایین تا زیر سیستم دوربین آمده و به گونه ای به بدنه ی گوشی چسبیده از این رو لبه های بالا و پایینی گوشی خالی و بی محافظ مانده و باید نیز اینگونه باشد تا امکان چرخش سیستم دوربین فراهم شود. شاید بتوان گفت که این کیف قاب تنها از صفحه ی نمایشگر به خوبی و به صورت کامل محافظت می نماید. این قاب محافظ با رنگ های مشکی و کرم با قیمت 21.99 دلار قابل تهیه خواهد بود.

سامسونگ-a80-3
سامسونگ A80

در عکس های بالا قاب FlexiShield Gel Case به تصویر کشیده شده که نسبت به قاب چرمی محافظت بیشتری را فراهم می سازد. این قاب لبه ها را پوشانده و بین صفحه و مکان های مسطح فاصله ایجاد نموده تا به صورت همزمان از حاشیه ها و سیستم دوربین محافظت می کند.

سامسونگ-a80-4
سامسونگ A80

در تولید قاب FlexiShield Gel از مواد ضد سر خوردن استفاده گردیده و هم اکنون در وب سایت Olixar در رنگ های بی رنگ ، مشک و آبی قابل تهیه می باشد. قیمت تعیین شده ی آن 6.99 دلار است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.