Ultimate magazine theme for WordPress.

سامسونگ Note10 با چه شارژری عرضه می شود

سامسونگ Note10 با چه شارژری عرضه می شود

سامسونگ Note10 : تنها یکی از ورژن های Galaxy S10 دارای شارژ فوق سریع است؛ این مدل کمیاب هم هست. گوشی Galaxy S10 5G بر خلاف سایر مدل ها که از شارژ سریع 15W پشتیبانی می کنند، دارای شارژ فوق سریع 25W است. با این وجود، یکی از گوشی های غیر پرچم دار هم این قابلیت را دارد و آن Galaxy A70 است.
این که Galaxy Note 10 دارای ورژن 5G است، تایید شده است. پس دور از ذهن نیست که این محصول هم از شارژ فوق سریع 25W پشتیبانی کند. گزارش هایی هم منتشر شده که نشان می دهد سرعت شارژ نوت 10 حتی از 25w هم بیشتر است.
قبلاً در مورد جزییات سرعت شارژ فوق سریع 25W صحبت کرده ایم. شارژ سریع مزایایی دارد که ما با آزمایش Galaxy A70 شاهد آن ها بودیم. اگر قرار باشد محصول دیگری از سامسونگ در سال جاری دارای شارژ فوق سریع باشد، شک نکنید که آن محصول سامسونگ Note10 است.
خبرگزاری فناوری، Ice Universe پیش بینی کرده است سرعت شارژ در سامسونگ Note10 بیشتر از 25W خواهد بود. شخصیت های مسئول واکنشی نشان نداده اند، اما قطعاً باتری و شارژر نقطه ی ضعف این محصول نخواهد بود. گوردون کلی از فوربس هم این خبر را تایید کرده است. به او گفته شده که سرعت شارژ بالاتر از 25W است. هوادارن بعد از افشای ویژگی های این دستگاه ذوق زده خواهند شد.

گوشی Note10 با چهار دوربین پشتی

گمان می رود Galaxy Note 10 از شارژ فوق سریع 50W پشتیبانی کند. ممکن است این خبر به نظر عده ای بی مزه باشد. اما این اتفاق جدیدی در بازار تلفن همراه نیست. دستگاه SuperVOOC از برند Oppo در حال حاضر سرعت شارژی نزدیک به 50W دارد. این بدان معناست که تلفن همراه هوشمند در 35 دقیقه کاملاً شارژ می شود.
در هفته های آینده اطلاعات بیشتری از باتری و شارژ Galaxy Note 10 منتشر خواهد شد. تغییراتی این چنین باعث می شود که هواداران بیشتر به خرید این پرچم دار ترغیب شوند.

منبع sammobile

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.