سامسونگ Tab S6 اولین تبلت که از +HDR10 پشتیبانی می کند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

سامسونگ Tab S6 اولین تبلت که از +HDR10 پشتیبانی می کند

سامسونگ Tab S6 اولین تبلت که از +HDR10 پشتیبانی می کند

سامسونگ اخیراً از سامسونگ Tab S6 رونمایی کرده است. Galaxy Tab S6 تبلت پرچ دار سال جاری است. سامسونگ واقعاً با این تبلت، صنعت تبلت را یک گام به جلو برده است. یکی از فناوری های جذابی که در این تبلت استفاده شده، حافظه ی بسیار سریع UFS 3.0 می باشد. سامسونگ همچنین گواهینامه ی صفحه نمایش را برای این محصول دریافت کرده و مشخص شده که این تبلت اولین تبلت دنیاست که گواهینامه ی HDR10+دریافت کرده است. بنابراین این تبلت از نسل جدید ویدیوهای HDR پشتیبانی می کند.

رندرهای تبلت گلکسی تب S6 آنچه که می دانستیم را تایید کردند

عکس های تازه از تبلت سامسونگ تب S6

نگاهی دیگر به تبلت سامسونگ Tab S6

گواهینامه ی مذکور، بعد از انجام آزمایش های مفصل کیفیت به Galaxy Tab S6 تعلق گرفته است. این اولین باری است که گواهینامه ی رسمی HDR10+ به یک تبلت اهدا شده است. HDR10+ نسل جدیدی از ویدیوهای پویاست. این فناوری روشنایی تصویر را بهبود می بخشد و تجربه ی بی نظیری از تماشا به کاربر هدیه می کند.
این فناوری یک گام از فناوری HDR10 که رنگ و کنتراست را بهبود بخشیده بود، جلوتر است. HDR10+ از نقشه برداری پویا برای هر صحنه ی خاص بهره مند است. بنابراین نتیجه تصاویر بسیار طبیعی با رنگ های شفاف و جزییات سایه روشن خواهد بود.
سامسونگ Tab S6 از صفحه نمایش 10.5 اینچی WQXGA Super AMOLED برخوردار است. ترکیب نمایشگر AMOLED با فناوری HDR10+ در Tab S 6 آن را به یک ماشین بینظیر برای مصرف محتوا تبدیل کرده است.
این دستگاه تنها دستکگاه از سامسونگ نیست که گواهینامه ی HDR10+ را دریافت کرده است. Galaxy S10 اولین دستگاهی بود که از HDR10+ پشتیبانی می کرد. نوت 10 هم این گواهینامه را دریافت کرده است. Galaxy Tab S6 از تاریخ بیست و سوم آگوست در بازار جهانی عرضه می شود.

نظرات بسته شده است.