سبک ترین دوچرخه تاشو برقی جهان ساخته شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

سبک ترین دوچرخه تاشو برقی جهان ساخته شد

سبک ترین دوچرخه تاشو برقی جهان

استارت آپ سوئیسی United City Bikes قصد دارد پیش فروش سبک ترین دوچرخه تاشو برقی جهان را آغاز نماید. وزن این دوچرخه تنها 12.5 کیلوگرم بوده و زمان باز یا بسته کردن آن کمتر از 10 ثانیه به زمان احتیاج دارد که تا این لحظه 12.000 نفر آن را پیش خرید کرده اند.

این دوچرخه که بام ONE شناخته می شود دارای طراحی مینیمال ، کارآمد و هوشمندانه بوده که سبک ترین و جمع و جور ترین دوچرخه ی الکتریکی تولید شده بوده که در زمان جمع شدن تا ضخامت آن تا 25 سانتی متری کاهش یابد. فروش این دوچرخه در اواخر آوریل آغاز شده و در فصل تابستان تحویل داده خواهد شد.

سبک-ترین-دوچرخه-تاشو-برقی-جهان-1
سبک ترین دوچرخه تاشو برقی جهان

نخستین دوچرخه ی الکتریکی تولید شده از آلیاژ منیزیوم

دوچرخه ی ONE از آلیاژ منیزیوم ساخته شده و نیروی مغناطیسی استفاده شده درآن موجب شده تا دوچرخه در زمان جمع شدن به صورت کامل به یکدیگر چسبیده تا فضای کمتری را اشغال کنند. شرکت تولید کننده ی United City Bikes اعلام کرده که این دوچرخه بسیار مناسب برای علاقمندان به سفر و دوچرخه سواران حرفه ای و علاقمند به فیتنس و آمادگی جسمانی می باشد. موتور سفارشی الکتریکی این برنامه با نیروی بالا عمل کرده و در عین حال تا بیش از 95 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

با یک مرتبه شارژ این دوچرخه می توانید تا بیش از 60 کیلومتر مسافت را بپیمایید. زین این دوچرخه به صورتی طراحی شده تا در صورت طی کردن مسافت طولانی حس خستگی به شما دست نداده و بتوانید در راحتی کامل به ماجراجویی بپردازید. سرعت این دوچرخه 32 کیلومتر در ساعت بوده که توسط گازی که در زیر شصت قرار گرفته افزایش میا بد ، جهت ترمز کردن نیز در این دوچرخه از دیسک ترمز استفاده شده.

سبک-ترین-دوچرخه-تاشو-برقی-جهان-2
سبک ترین دوچرخه تاشو برقی جهان

طراحی خاص سیستم حرکت ، باتری و زین این دوچرخه ظاهر مینیمال آن را محقق کرده که علاوه بر کوچک بودن توانایی تحمل 100 کیلوگرم وزن را دارد. تمامی سیم های استفاده شده در این دوچرخه داخل بدنه ی آن قرار گرفته از این رو به خوبی در شرایط آب و هوایی متفاوت مقاوم می باشد. نکته ی جالب اینجاست که در حین حرکت نیازی به حفظ تعادل ندارید زیرا این دوچرخه توانایی حفظ تعادل را دارد. شرکت تولید کننده گفته که قصد دارد تعداد زیادی از این دوچرخه ها را تولید کند که قیمت تعیین شده ی آن 699 دلار می باشد.

منبع androidpit

نظرات بسته شده است.