سخت ترین زبان دنیا کدام زبان می باشد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

سخت ترین زبان دنیا کدام زبان می باشد

سخت ترین زبان دنیا

یادگیری زبان جدید آسان نیست. اما اگر زبان مورد نظر از زبان های سخت باشد، مسئله پیچیده تر می شود. مخصوصاً وقتی که پای فرهنگ و ساختار گرامری متفاوت به میان بیاید. به هر حال یادگیری زبان های سخت خیلی بیشتر از زبان های معمول و رایج طول می کشد. اگر برایتان این سوال پیش آمده که کدام زبان ها سخت هستند و کدام زبان سخت ترین زبان دنیا می باشد ، ادامه ی مطلب را بخوانید.

بهترین شهر دنیا و بدترین شهر های دنیا برای زندگی در سال 2019

سریعترین ماشین جهان رکورد سرعت را جابجا کرد

بیشترین فالوور اینستاگرام متعلق به کیست ؟ معرفی 5 نفر اول

سخت ترین زبان دنیا : شماره ی 5: زبان کانتونی

از آنجایی که یک زبان برای چین کفایت نمی کند، برخی از مناطق این کشور گسترده به زبان کانتونی صحبت می کنند. برخی می گویند کانتونی در واقع گویشی از زبان ماندارین است و اکثر افراد با طبقه بندی کانتونی در کنار ماندارین موافق هستند. این زبان در قسمتی از هنگ کنگ، تایلند، مالزی و ویتنام استفاده می شود. یادگیری این زبان مشکل است اما به دلیل داشتن تعداد زیادی گویشور ارزش یاد گرفتن دارد.

سخت ترین زبان دنیا : شماره ی 4: زبان عربی

یک زبان کاملاً متفاوت با الفبا و دستور زبان کاملاً متفاوت، زبان عربی است. عربی یکی از زبان های پر استفاده ی دنیاست. اگر بخواهید به مراکش و دبی سفر کنید، احتمال این که به دانستن این زبان سخت مجبور شوید، زیاد است. مناطق مختلف عرب زبان کمی در واژگان با یکدیگر تفاوت دارند، به همین علت لازم است کلمات بیشتری یاد بگیرید تا در شهرهای مختلف دچار مشکل نشوید.

سخت ترین زبان دنیا : شماره ی 3: کره ای

کره ای یک زبان آسیایی با الفبا و دستور زبان متفاوت است که برای سفر به کره باید آن را از پایه یاد گرفت. اگر بخواهید زبان های نزدیک به کره ای را هم یاد بگیرید، لازم است فرهنگ کشور مربوطه را نیز بیاموزید.

سخت ترین زبان دنیا : شماره ی 2: ماندارین

یکی از سختی های سفر به چین این است که دو زبان باید بگیرید؛ البته ماندارین بیشتر استفاده می شود. بنابراین بهتر است برای رفتن به چین این زبان را یاد بگیرید. هرچند امکان دارد ماه ها و یا سال ها زمان ببرد و شما هنوز مطمئن نباشید که درست حرف می زنید یا خیر. کسانی که این زبان را تا حد خوبی یاد می گیرند، شاهکار می کنند.

سخت ترین زبان دنیا : شماره ی 1: ژاپنی

نه تنها فرهنگ مردم ژاپن با دیگر کشورها فاصله ی زیادی دارد، بلکه زبان این کشور هم به دانش پیش زمینه نیاز دارد. حتی اگر برخی از ساختارهای نحوی و کلمات را یاد بگیرید، حتی معرفی کردن خودتان در آن فرهنگ عجیب و غریب کاری چالشی است.
متخصصین می گویند، با 88 هفته تمرکز خالص بر روی یادگیری زبان ژاپنی، می توان با ژاپنی ها ارتباط برقرار کرد. آن ها می گویند این زبان نسبت به زبان هایی که به همین میزان مطالعه نیاز دارد هم سخت تر و پیچیده تر است.

منبع rypeapp
2 نظرات
  1. MaRi می گوید

    کره ای آخه سختم نیست همچین که میگین رتبه 3 رو داره

    1. dgtoruserhost می گوید

      شما بلدین کره ای رو ؟

نظرات بسته شده است.