سخت ترین کار دنیا کدام شغل است ؟ معرفی 5 شغل اول | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

سخت ترین کار دنیا کدام شغل است ؟ معرفی 5 شغل اول

سخت ترین کار دنیا

خیلی از ما فکر می کنیم سخت ترین کار دنیا را داریم. اما اگر شما از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر پشت میز می نشینید و کار می کنید، کار خیلی خوبی دارید. در این مطلب نگاهی می اندازیم به سخت ترین شغل هایی که در دنیا وجود دارد. برخی از این مشاغل سختی فیزیکی دارند و برخی از آن ها سختی های روحی و ذهنی.

سریعترین ماشین جهان رکورد سرعت را جابجا کرد

بیشترین فالوور اینستاگرام متعلق به کیست ؟ معرفی 5 نفر اول

شماره ی 5: چوب بری

چوب بر بودن مستلزم این است که تمام وقت خود را در طبیعت و در شرایط آب و هوایی سخت گذراند. این شغل کار سخت و سنگینی است و با توجه به احتمال خطر برگشت درخت و شاخه ها و استفاده از اره برقی بسیار خطرناک است.

 

سخت ترین کار دنیا

شماره ی4: زندان بانی

مدیریت زندان کار سخت، طاقت فرسا و استرس زایی است. مدیران زندان باید مدام جنایتکاران و بزهکاران را کنترل کنند. محیط کار اصلاً امنیت ندارد؛ چرا که همیشه با تعداد زیادی افراد خشن محاصره شده اند و در عین حال نقش مقابل آن ها هستند.

 

سخت ترین کار دنیا

شماره ی3: کفن و دفن کارها

این افراد هر روز با مرگ رو به رو می شوند و میت را برای کفن و دفن آماده می کنند. کار آن ها شامل تمیز کردن و کفن کردن می شود. همچنین آن ها مجبورند برای ساعات متمادی و نامنظم کار کنند و در عین حال هوای خانواده ی متوفی را داشته باشند.

 

سخت ترین کار دنیا
سخت ترین کار دنیا

شماره ی 2: کار کردن بر روی سکوی نفتی

کار بر روی سکوی نفتی به علت سخت بودن کار و همچنین قرار داشتن در محیطی دورافتاده و ساکت هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی به انسان فشار وارد می آورد. شغل های متنوعی مثل نظافتچی، حفاری استفاده از ابزار فشار در سکوهای نفتی وجود دارد. دستمزد کارکنان سکوی نفتی معمولاً به صورت ساعتی محاسبه می شود و خوابگاه و غذا در اختیارشان گذاشته می شود. معمولاً کارکنان سکوهای نفتی، 6 هفته کار می کنند و 6 هفته به استراحت می پردازند. این شغل درآمد بالایی دارد و به همین علت کسانی که می خواهند پول بیشتری به دست بیاورند، خطرات کار بر روی سکوی نفتی را نادیده می گیرند.

 

سخت ترین کار دنیا
سخت ترین کار دنیا

سخت ترین کار دنیا : شماره ی 1: کار کردن در برج ها و دکل های مخابراتی

بالا رفتن از برج یکی از کشنده ترین کارهای دنیاست. LousyCV می نویسد:«با آن که همه چیز ایمن تر شده، اما هنوز طبق آمار آمریکا سالانه 20 نفر در این شغل جان خود را از دست می دهند. برای حفظ و نگهداری برج ها و دکل های مخابراتی، کارکنان هر از چندی از آن ها بالا می روند. برای این کار از نردبان های ثابت و کمربندهای ایمنی استفاده می کنند. ارتفاع دکل از 100 فوت شروع می شود و تا 2000 فوت می رسد. هنگامی که کارکنان مجبور باشند در شرایط بد آب و هوایی از دکل بالا بروند، مشکلات جدی پیش می آید.»

 

سخت ترین کار دنیا
سخت ترین کار دنیا
منبع careeraddict
2 نظرات
  1. سینا می گوید

    با سلام. کارشناس ارشد HSE از بهداشت حرفه ای هم میتونه توی سکوی نفتی کار کنه؟

    1. dgtoruserhost می گوید

      اطلاعی ندارم باید از خودشون بپرسید

نظرات بسته شده است.