چرا پایان سریال Supernatural تغییر یافت ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

چرا پایان سریال Supernatural تغییر یافت ؟

چرا پایان سریال Supernatural تغییر یافت ؟

هیچ میدانستید که قرار بوده سریال Supernatural در 5 فصل عرضه شود که پایانی کاملا متفاوت داشته باشد؟ با توجه به اعلامی که سه بازیگر سرشناس این سریال در ابتدای سال جاری داشته اند قرار است این سریال فانتزی پس از 15 فصل فوق العاده به پایان برسد. این سریال با مشکلات خاص خود برای مدت ها دست و پنجه نرم کرده و پس از بالا و پایین های بسیاری با مصمم بودن در تصمیم خود و پخش اپیزودها به صورت منظم و اضافه کردن کاراکترهای تازه توانستن مخاطبین وفادار و صبوری را به خود جذب نماید و به بخش اعظمی از زندگی آنها تبدیل گردد. در فصل 15 برادران وینچستر با دردسرهای عظیمی روبرو خواهند بود و با جهنمی ها و خدایی بی رحم برخوردهایی خواهند داشت.

عوامل سریال بازی تاج و تخت به جنگ ستارگان می‌روند

برای یک سریال مانند سریال Supernatural که 15 فصل ادامه داشته و هیچوقت کنسل نشده بسیاری بر این باور بوده اند که به طور حتم دارای برنامه ای منظم و اپیزودهای آن از قبل تعیین شده بوده و نیز داستانی مشخص از ابتدا تا پایان بوده و تا حدی هم درست بوده اما قرار بوده که این سریال تنها در 5 فصل ارائه شود. در این پروژه ی 5 ساله به گفته ی اریک کریپکه و ستارگان سریال یعنی ینسن اکلس و جرد پدلکی قرار بوده که سم و دین انتقام مرگ مادر خود را از چشم زرد گرفته که در اصل به دستور لوسیفر این کار را انجام داده و پس از مقابله با او با خود شیطان روبرو شده و به صورت دو قهرمان و کاملا دراماتیک او را شکست می داده اند.

اما مشخصا اینطور نشده و در صورتی که اریک کریپکه قصد داشته این سریال را در 5 فصل به پایان برساند شبکه ی پخش کننده ی آن یعنی CW ایده های دیگری داشته و با جذب مخاطبین از فصل 1 تا 5 از تهیه کننده ی آن خواسته تا یک فصل به آن اضافه کنند ، هرچند پس از فصل 5 میزان امتیاز داده شده به این سریال نسبت به دیگر سریال های در حال پخش پایین تر آمده بوده اما CW دست از اصرار بر نداشته و از کریپکه خواسته تا به کار خود ادامه دهد. به طور مشخص کانال CW به دنبال پول بیشتری بوده و کریپکه هم داستان ها بسیاری را برای اضافه کردن به سریال داشته.

البته کریپکه نمی خواسته تا داستانی که برنامه اش را ریخته بوده تغییر کند و به همین دلیل از نویسندگی خارج شده و در نقش مشاور نویسنده ایفای نقش نموده و هیچگاه از Supernatural جدا نشده. یکی از دلایلی که 5 فصله بودنی که کریپکه آن را نوشته بوده بر هم خورده این بوده که برخی از مسائل نامفهوم بوده. بسیاری فکر میکنند که سریال بر اساس عشق برادرانه ی سم و دین و فداکاری آنها برای یکدیگر بوده بوده اما کریپکه همچین قصدی در مدل 5 فصله نداشته و ایده ی آن در طی نوشتن فصل های بعد اضافه گردیده. یکی دیگر از مسائلی که کریپکه اضافه شدن آن را نمی خواسته اضافه شدن فرشته ها بوده که در آخر به بودن آنها رضایت داده و موجب شده تا شخصیت های محبوب و منفور زیادی به سریال اضافه شوند. کریپکه پس از فصل 6 در این مورد صحبت کرده که داستان در حال پیشروی بوده و از یک متن از پیش نوشته شده فراتر رفته و ایده های بسیاری در مورد آن وجود دارد.

بسیاری در طی پخش 5 فصل این ترس را داشته اند که ناگهان کنسل شده و نتوانند دیگر به تماشای آن بپردازند و ترس آنها هم درست بوده زیرا داستانی که کریپکه نوشته بوده بسیار خشک و غیر قابل انعطاف بوده که سریال و پخش آن را بار ها در طی 5 سال تا مرز کنسل شدن برده. از این رو CW تصمیم در تغییر داستان گرفته و به گفته ی کریپکه دید هنری او را بازگذاشته تا بتواند سریال را فراتر از چیزی که بوده ببرد.

منبع screenrant

نظرات بسته شده است.