سری آیفون های 12 Pro با صفحات OLED سامسونگ به بازار می آیند | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

سری آیفون های 12 Pro با صفحات OLED سامسونگ به بازار می آیند

پس از اینکه بارها در وب سایت های مختلف به مشخصات فنی مختلف از آیفون های 12 Pro اشاره شد ، انتشار اطلاعات در مورد آنها ادامه دارد. در این اطلاعات به میزان رم 6 گیگابایت ، سیستم دوربین 4 گانه و پشتیبانی از شبکه ی 5G اشاره شده بود اما در گزارش تازه ای که از شبکه ی خبری ETN کره ی جنوبی منتشر شده ، به سفارش صفحات OLED سامسونگ از سوی شرکت اپل اشاره شده و این بدین معنا بوده که می توانیم انتظار دیدن این صفحات را روی iPhone 12 Pro داشته باشیم. با توجه به سفارشی که داده شده می توانیم بگوییم که قرار است مدل های گوشی iPhone 12 Pro با نمایشگر 5.4 ، 6.1 و 6.7 اینچی و پنل های OLED ارائه شوند. برای اطلاعات شاید لازم باشد بدانید در حال حاضر نیز سامسونگ تامین کننده ی اصلی نمایشگر های LCD قرار گرفته روی آیفون های 11 Pro و Pro Max می باشد و نمایشگر iPhone 11 توسط شرکت های LG و Sharp تولید و تامین می شوند.

با توجه به مشکلات و اختلالاتی که این دو شرکت در سال های گذشته داشته اند این ادامه ی همکاری تعجب برانگیز است و عجیب تر این است که نه تنها اپل سفارشات پنل ها را کم نکرده بلکه برای سال 2020 میزان آن را افزایش نیز داده. قرارداد تازه بسته شده بین شرکت های اپل و سامسونگ دیسپلی بیش از 100 میلیون دلار اعلام شده است.

آیفون پرو 12

در ادامه ی گزارش منتشر شده از خبرگزاری کره ای گفته شده که دو شرکت بر سر استفاده از نمایشگر های Y-OCTA OLED سامسونگ بر روی آیفون پرو 12 به توافق رسیده اند. در نمایشگر های Y-Octa OLED از فناوری سلول های انعطاف پذیر LED استفاده گردیده. در متن قرارداد آمده استفاده از نمایشگرهای تازه موجب خواهد شد تا دیگر نیازی به استفاده از روکش بر روی نمایشگر نداشته و باریک تر و شفاف تر بوده و هزینه ی تولید پایین تری نیز دارد. سامسونگ موفق شده تا انتظارات اپل را در ارائه ی نمایشگرها برطرف سازد و به تنها تامین کننده ی اصلی نمایشگرهای این شرکت تبدیل شود. البته این مسیری یک طرفه نبوده زیرا اپل هم به نمایشگرهای سامسونگ نیاز دارد و در واقع شرکت کره ای تنها شرکتی است که توانایی و پتانسیل کلی تولید نمایشگرهای درخواستی اپل را دارد. البته این امکان وجود دارد که اپل بخواهد برای آیفون 12 از هر دو شرکت LG و سامسونگ نمایشگرهای 6.1 اینچی مورد نیاز خود را تامین کند. البته از آنجایی که قرار است LG هم در تامین نمایشگرهای آیفون 12 نقش داشته باشد می توانیم بگوییم که این مدل فاقد نمایشگر Y-OCTA خواهد بود. از اطلاعات پیشتر منتشر شده در مورد آیفون 12 Pro می توان به رم 6 گیگابایت اشاره داشت و اینکه گفته شده تولید iPhone SE 2 در ماه فوریه آغاز خواهد شد. در این صورت می توانیم بگوییم که اپل در سال 2020 سخت درگیر کار بوده و سرش خیلی شلوغ خواهد بود.

بررسی تخصصی موتور هارلی دیویدسون 2020

بررسی تخصصی گوشی Y7 Prime 2019 ، قیمت و مشخصات کامل

بررسی تخصصی گوشی Galaxy A30 : آیا این گوشی ارزش خریدن دارد؟

منبع 91mobiles

نظرات بسته شده است.