سیستم تولید موسیقی Analog Synth شرکت Game Changer | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

سیستم تولید موسیقی Analog Synth شرکت Game Changer

سیستم تولید موسیقی Analog Synth

سیستم تولید موسیقی Analog Synth : در زمانی که بیشتر ایده ها نرم افزاری بوده و با ترفندهای نرم افزاری انجام شده اند ، این که ببینید شرکتی یک سیستم آنالوگ سخت افزاری ساختن موسیقی تازه را فراهم نموده می تواند موجب دلگرمی باشد. این دستگاه فوق العاده Motor Synth محصول شرکت GamechangerAudio بوده که در اصل یک دستگاه آنالوگ مکانیکی ترکیب کننده بوده که با استفاده از موتور پهپاد به عنوان نوسانگر صداهایی خاص پر محتوا و صنعتی را که برای موسیقی های الکترونیک مناسب است ایجاد کند. علاوه اینکه ظاهر بسیار جالبی نیز دارد.

دیپ فیک Deepfake چیست ؟ تهدیدی جدید برای اشخاص مشهور و سیاستمداران

بررسی تخصصی سامسونگ Tab S5 از شایعات تا واقعیات

در جایی که بسیاری از ترکیب کننده های صدا ، کامپیوتری هستند و صدای خود را با استفاده از اسپیکرها تولید می کنند این تلفیق کننده ، صدای مورد نیاز خود را با استفاده از هشت موتور و بازخورد های مغناطیسی تولید می کند. اکنون استفاده از فناوری پهپاد آغاز می شود و از آنجایی که صداها توسط موتور چرخشی آنها تولید شده اند ، دستگاه ترکیب کننده باید بتواند سرعت حرکت آنها را مشخص سازد. از این رو در این دستگاه سیستمی قرار داده شده که بتوان به صورت دیجیتالی سرعت حرکت موتورها را با دقت بالا تنظیم نموده تا صداهایی متفاوت را تولید نماید.

در سیستم های ترکیبی دیجیتال از اجزای آنالوگ استفاده شده که صدا ها را با هارمونی و بالا پایین های خاصی تولید نموده که گوش دادن به آنها لذت بخش باشد. این صداهای تولید شده به صورت مصنوعی در داخل ترکیب کننده ی صدا جایگذاری شده تا با کیفیت بهتری صدا را تولید ، پخش و ضبط کند ، تفاوت آن با دستگاه هایی که امروزه استفاده میشوند مانند تفاوت بین صفحه و CD می باشد. این دستگاه های ترکیب کننده ی صدا ، نوت ها را گاهی به صورت ناقص پخش می کنند که بسیاری از آهنگ سازان اعتقاد دارند این نوت های ناقص موجب شده تا حس کنیم صدا ها با استفاده از آلات موسیقی واقعی تولید شده و حس بهتری به شنونده بدهند.

تشخیص اصل بودن عینک ریبن

نحوه تشخیص کتونی آدیداس اصل از تقلبی

زمانی که با طراح سیستم تولید موسیقی Analog Synth یعنی ایلیا کرومینس صحبت شده او گفته که امید دارد که طراحی متفاوت ، موتورهای استفاده شده ، نوسان دهنده های متفاوت و قابل حمل بودن آن موجب شود تا آهنگسازان بتوانند صدا و قطعات موسیقیایی تازه ای را تولید نمایند. شرکت تولید کننده ی این تلفیق گر یعنی Gamechanger که در سال 2015 میلادی تاسیس شده تا امروز 3 دستگاه را به بازار ارائه نموده و دقت بالایی در تولید محصولات خود داشته تا بتواند برای آهنگسازان این امکان را فراهم کند که صدایی کاملا متفاوت و تازه را ایجاد کنند. بی تردید متفاوت بودن ایده و محصولات این شرکت می تواند توجه بسیاری را به خود جلب نماید.

علاوه بر این ، سیستم تولید موسیقی Analog Synth تمامی کارهایی که شما از یک ترکیب کننده انتظار دارید را به انجام میرساند. این دستگاه ویژگی چند صدایی یا پلی فونی را به ایجاد دو صدا در نوت پشتیبانی می کند. دیگر ویژگی هایی که در آن قرار داده شده پوشش دهنده های نوت ، فیلتر ها ، آرپژها و LFO بوده تا بتوان قطعات موسیقی فراوان و متفاوتی را با ریتم ها و ملودی های تازه با آن تولید نمود. می توان با استفاده از دکمه و گیره های قرار گرفته بر روی این ترکیب کننده و یا با اتصال به کامپیوتر قطعات موسیقی تازه را با اتصال MIDI ایجاد نمود.

در مانیتور بالای سمت راست این دستگاه میزان امواج تولید شده به نمایش گذاشته شده و زمانی که امواج جدید را تولید نمایید می توانید آنها را در مانیتور مشاهده نموده و علاوه اینکه تغییر حرکت دیسک موتور ها با امواج مختلف را نیز ببینید. این دستگاه با ابعاد کوچک و امکانات پرتعداد می تواند به یکی از محبوب ترین دستگاه های تنظیم کننده ی جهان تبدیل گردد. در حال حاضر تمامی دستگاه های تولید شده ی این شرکت توسط یک سازمان مردمی به نام Indiegogo خریداری شده اند. قیمت تعیین شده ی این دستگاه 899 دلار می باشد.

منبع thenextweb

نظرات بسته شده است.