شراکت سامسونگ و مایکروسافت برای نزدیک کردن ویندوز و اندروید | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

شراکت سامسونگ و مایکروسافت برای نزدیک کردن ویندوز و اندروید

شراکت سامسونگ و مایکروسافت برای نزدیک کردن ویندوز و اندروید

شراکت سامسونگ و مایکروسافت : مایکروسافت و سامسونگ روابط خود را برای از بین بردن فاصله ی اندروید و ویندوز، گسترش می دهند. مدیرعامل مایکروسافت، ساتیا نادلا در رونمایی نوت 10 گفت:«فصل جدیدی از روابط بلندمدت ما برای بهبود بازدهی و حذف فاصله ی موبایل و کامپیوتر آغاز شده است.»

قیمت گوشی Galaxy Note 10 Plus 5G چقدر است ؟

دوربین سلفی گوشی Note 10 با لنز تله فوتو و حالت Night Mode

گوشی Galaxy Note10 Plus 5G در انحصار اپراتور ورایزون

سامسونگ برنامه ی Your Phone مایکروسافت را در نوت 10 درونه سازی کرده است و از طریق آن پیام ها، اعلانات و هر آنچه در گوشی موبایل اتفاق می افتد، بر روی کامپیوتر پدیدار می شود. سامسونگ همچنین قابلیت همگام سازی گالری عکس را با فضای ابری مایکروسافت به نام OneDrive فراهم کرده است.
مدیر بخش موبایل مایکروسافت نیز اظهار کرد مایکروسافت به کاربران اجازه می دهد با استفاده از برنامه ی Your Phone بتوانند از طریق کامپیوتر تماس تلفنی برقرار کنند.

شراکت سامسونگ و مایکروسافت
شراکت سامسونگ و مایکروسافت

وی افزود:«این آغاز همکاری اندروید و مایکروسافت است.» سامسونگ با نوسازی DeX امکان اتصال نوت 10 به کامپیوترهای ویندوزی را نیز فراهم کرده است و می توان از کامپیوتر به برنامه های موجود در موبایل دسترسی داشت.
مایکروسافت هم برخی از برنامه های اندرویدی خود را به نوت 10 آورده است. برنامه های آفیس، مثل ورد، اکسل، پاورپوینت و اوت لوک از پیش نصب شده هستند. LinkedIn و OneDrive هم پشتیبانی می شوند. ضمیمه شدن برنامه های مایکروسافت به گوشی های سامسونگ از چهار سال پیش و از زمان S6 آغاز شد؛ حتی مایکروسافت در فروشگاه هایش گوشی های S8 را با نام نسخه ی مایکروسافت می فروخت. سامسونگ این برنامه ها را بر روی S9 قرار نداده بود و این گوشی بدون برنامه های مایکروسافت، در فروشگاه های مایکروسافت به فروش رسید.
مایکروسافت، هم اکنون گوشی های نوت 10 را با برنامه های مایکروسافت، در فروشگاه های خودش به فروش می رساند.
در کنار ادغام برنامه ها، مایکروسافت مدعی شد تغییراتی هم در تبلت ها اعمال شده است و به زودی برنامه ی Outlook به پوشیدنی های گلکسی راه پیدا می کند.

منبع theverge

نظرات بسته شده است.