Ultimate magazine theme for WordPress.

شرکت هواوی و شرکت آنر یکی خواهند شد

شرکت هواوی و شرکت آنر یکی خواهند شد

مدیر شرکت هواوی آقای ریچارد یو ، در رابطه با یکی شدن این دو شرکت فناوری گفته که این به معنای یکی شدن کامل نبوده و آن ها با استراتژی مشترک دستگاه های آینده ی خود را تولید نمایند. این استراتژی پس از موفقیت های بدست آمده از سال 2012 تا کنون عملی گردیده.

اما نتیجه ای که هوآوی و آنر در پی بدست آوردن آن هستند این است که هوآوی به بزرگترین شرکت تولید کننده ی گوشی تبدیل شده و آنر در جایگاه چهارم بزرگترین تولید کنندگان گوشی و در جایگاه دوم چین قرار بگیرد. این دو شرکت قصد دارند تا همکاری خود را با یکدیگر در زمینه ی فناوری های جدید بیشتر نموده و نیز در زمینه های فروش و انتقال کالا با یکدیگر همکاری نزدیکی داشته باشند.

شرکت هواوی و شرکت آنر
شرکت هواوی و شرکت آنر

بخش فروش کالاهای مصرفی هوآوی بزرگترین بخش آن بوده و سال گذشته با کنار زدن شرکت اپراتور هوآوی با فروش 52 میلیارد دلاری رشدی 45.1 درصدی داشته و به دست آوردی بی نظیر رسیده. اما جالب اینجاست که آنر روندی سریعتر داشته و با رشد سالیانه ی 170 درصدی با توجه به اطلاعات درج شده در IDC تبدیل به دومین برند پرفروش دنیا شده. این شرکت زیر مجموعه ی هوآوی قصد دارد در نیمه ی دوم سال 2019 گوشی 5G خود را که مشابه به Mate X بوده ارائه نموده و از اپراتور 5G هوآوی جهت اتصال به شبکه ی 5G استفاده کند.

علاوه بر استراتژی پیشتر ذکر شده هوآوی می خواهد از یک ODM ( طراح محصولات الکترونیکی) به یک OEM ( تولید کننده ی قطعات و طراح منحصر به فرد) تبدیل گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.