Ultimate magazine theme for WordPress.

شیائومی می 9 اکسپلورر توانمند ترین گوشی ماه مارس از نظر وب سایت AnTuTu

در پایان هر ماه وب سایت چینی AnTuTu لیستی از 10 گوشی برتر ماه را از نظر توانایی بالای عملکرد آن ها لیست بندی نموده و در پایگاه داده های خود قرار میدهد. لیست ماه مارس با گوشی تازه برتری ارائه شده و همانگونه که در عکس زیر مشاهده می کنید ، شیائومی می 9 اکسپلورر جای گوشی پیشروی دیگر یعنی دیگر محصول شرکت شیائومی یعنی شیائومی می 9 اکسپلورر را از آن خود کرده.

9 عدد از گوشی هایی که در لیست زیر قرار گرفته اند مجهز به پردازنده ی کوچک تر از 10 نانومتر بوده و تنها گوشی nubia Red Magic Mars با پردازنده ی Snapdragon 845 سال گذشته در لیست ماه مارس قرار گرفته.

شیائومی-می-9-اکسپلورر-1
شیائومی می 9 اکسپلورر

شیائومی می 9 اکسپلورر

در این لیست دو گوشی تازه ی شرکت شیائومی در مکان های نخست و دوم قرار گرفته و در جایگاه سوم گوشی گیمینگ شرکت vivo جای گرفته. لازم به ذکر است که به مشخصات فوق العاده ی این گوشی گیمینگ که شامل رم 12 گیگابایت و حافظه ی ذخیره سازی 256 گیگابایت آن اشاره نماییم. مدل ساده ی vivo iQOO با رم 8 گیگابایت در جایگاه ششم قرار گرفته. گوشی های S10 و S10 Plus در بین گوشی های vivo قرار گرفته اند اما مشخص نیست که با کدام پردازنده Exynos 9820 یا Snapdragon 855 مورد تست قرار گرفته اند.

در وب سایت AnTuTu اشاره شده که تعداد گوشی های S10 ثبت شده بسیار بالا بوده که نشان از فروش فوق العاده ی آن ها نسبت به S9 دارد. انتظار می رود در لیست ماه های آینده ی این ویب سایت گوشی های Huawei P30 Pro ، Oppo Reno و Meizu 16s نیز در لیست قرار داده شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.