Ultimate magazine theme for WordPress.

شیائومی می 9 قدرتمندترین گوشی اندرویدی در وب سایت AnTuTu

شیائومی می 9

وب سایت معتبر بنچمارک AnTuTu لیست قدرتمندترین گوشی های اندرویدی ماه آوریل سال 2019 را ارائه نموده. در صدر این لیست شیائومی می 9 ، جدیدترین پرچمدار شرکت شیائومی قرار گرفته و این تنها گوشی شیائومی نبوده که در این لیست از جایگاه مناسبی برخوردار بوده و مکان های دو و سوم نیز توسط گوشیهای ساخته شده توسط این شرکت چینی تصاحب شده اند.

10 گوشی برتر دنیا

مانند ماه فوریه گوشی های شرکت شیائومی صدر لیست گوشی های اندرویدی را از آن خود کرده اند. در این لیست مدل شفاف شیائومی می 9 در مکان نخست قرار گرفته و مدل معمولی آن در مکان دوم و گوشی گیمینگ Black Shark 2 شرکت شیائومی در مکان سوم قرار گرفته.

شیائومی می 9
شیائومی می 9

گوشی های چینی صدر این لیست را تصاحب کرده و در واقع قدرت پردازش بالاتری نسبت به گوشی های گران قیمت تر کره ای داشته اند. گوشی های S10 Plus و S10 در این لیست در جایگاه های ششم و هفتم قرار گرفته اند در پایین این جدول گوشی های Nubia Red Magic Mars و Honor View 20 در جایگاه های نهم و دهم قرار گرفته اند.

شیائومی می 9
شیائومی می 9

نکته ی مهم در مورد این لیست این است که گوشی های مجهز به پردازنده ی Snapdragon 855 جایگاه های قدرتمندترین گوش یها را از آن خود کرده اند. البته احتمال دارد با ارائه شدن گوشی های OnePlus 7 و OnePlus 7 Pro این لیست دستخوش تغییر شود.

منبع androidpit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.