Ultimate magazine theme for WordPress.

شیائومی پوکوفون F1 و دریافت MIUI 10.3.4 و توانایی پخش ویدیو Game Turbo

شیائومی پوکوفون F1

امروز شرکت شیائومی آپدیتی تازه را مخصوص گوشی شیائومی پوکوفون F1 منتشر نمود
برای نصب بر روی اندروید 9 ارائه نمود. زمانی که این آپدیت 515 مگابایتی را دریافت کنید پوسته ی اندرویدی گوشی شما به MIUI 10.3.4 ارتقاء یافته و نیز بسته ی امنیتی ماه مارس 2019 را نیز دریافت خواهد نمود.

اما این تنها ظاهر آپدیت ارائه شده بوده و با آغاز پشتیبانی این گوشی از Widevine L1 می توان توسط این گوشی ویدیوها را با کیفیت HD به صورت آنلاین پخش نمود. این به معنای واقعی عبارت نوش دارو پیش از مرگ سهراب برای کاربران این گوشی خواهد بود.

شیائومی-پوکوفون-f1-1
شیائومی پوکوفون F1

علاوه براین ، ویژگی Game Turbo نیز به این گوشی اضافه گردیده. این ویژگی موجب خواهد شد تا با سرعتی بالاتر و گرافیکی بهتر بتوانید بازیها را راه اندازی نموده و لذت ببرید. می توان گفت که این ویژگی مشابه GPU Turbo گوشی های هوآوی می باشد. ویژگی گیمینگ اضافه شده به شیائومی پوکوفون F1 ابتدا در Mi 9 مورد استفاده قرار گرفته شده بود. این ویژگی موجب خواهد شد تا بدون خروج از بازی ، حافظه را خالی نموده ، اسکرین شات گرفته ، ویدئو ضبط کرده و وای فای را خاموش و روشن کرده و حتی سیم کارت مورد استفاده را تغییر داد. این ویژگی فوق العاده بدون نیاز به خروج از بازی امکان استفاده از فیسبوک ، واتساپ و مرورگر را در پنجره ای کوچک فراهم می سازد.

آپدیت جدید امکان استفاده از تشخیص چهره را برای داشتن امنیت بیشتر را به گوشی اضافه نموده و چندین مشکل کوچک نرم افزاری را برطرف می سازد.

ارسال یک پاسخ