صفحه نمایش Google Nest Hub Max | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

صفحه نمایش Google Nest Hub Max

صفحه نمایش Google Nest Hub Max

گوگل در کنفرانس توسعه دهندگان 2019، صفحه نمایش Google Nest Hub Max را معرفی کرد. این یک دستگاه خانگی است که دارای دوربین Nest است. این دستگاه صفحه نمایش 10 اینچی فول اچ دی و دوربین 6.5 مگاپیکسل دارد که می تواند مثل یک دوربین امنیتی خانگی عمل کند و تصویر خانه ی شما را به صورت برخط به تلفن همراه شما بفرستد. قابلیت تشخیص چهره ی این دستگاه سبب می شود چهره ی کاربر را بشناسد و با یک صفحه ی شخصی سازی شده به کاربر پاسخ دهد.

زندگی ثروتمندان جهان

این صفحه شامل پیغام ها، یادآوری ها، برنامه ریزی و حتی پیشنهادات فیلم و موزیک و برنامه های تلویزیونی می شود. گوگل ادعا میکند داده های تشخیص چهره به صورت محلی ذخیره می شود و بر روی سرور بارگذاری نمی شود.

صفحه نمایش Google Nest Hub Max
صفحه نمایش Google Nest Hub Max

کاربران قادرند تا از یوتیوب و گوگل فوتو استفاده کنند و فیلم و عکس ببینند. این دستگاه از کنترل حرکتی هم پشتیبانی می کند و این قابلیت به کاربران اجازه می دهد برای پخش یا توقف فیلم به صفحه نگاه کنند و دستشان را تکان دهند. Nest Hub Max مدعی است از 30000 دستگاه هوشمند خانگی از 3500 برند با فرمان صوتی هی گوگل پشتیبانی می کند. همچنین می توان از Nest Hub Max برای برقراری تماس با Duo استفاده کرد. این دستگاه دارای سنسور نور است و می تواند روشنایی را نسبت به نور محیط تنظیم کند.

صفحه نمایش Google Nest Hub Max
صفحه نمایش Google Nest Hub Max

برای آنهایی که خیلی به حریم شخصی حساس هستند، یک چراغ سبز رنگ وجود دارد که هر وقت دوربین روشن باشد، روشن می شود. امکان قطع کردن صدا و تصویر با یک کلید هم فراهم شده است. قابلیت چارچوب خودکار صورت شما را در هر جایی که باشید دنبال می کند و به صورت خودکار آن را در مرکز قرار می دهد. گوگل عنوان کرد کسانی که حساب کاربری Nest دارند می توانند به زودی حساب کاربری خود را به گوگل انتقال دهند. این کار فوایدی هم دارد که عبارتند از: تایید دو مرحله ای، اعلان فعالیت های غیر منطقی حساب کاربری و دسترسی به سنجش امنیت.
Google Nest Hub Max 299 دلار قیمت گذاری شده و در تابستان در امریکا موجود می شود. این کمپانی مدل سال گذشته را از Home Hub به Nest Hub تغییر نام داده و این محصول با قیمت 129 دلار به فروش می رسد. این کمپانی در کنفرانس اعلام کرد که مدل قبلی به هند صادر می شود.

منبع 91mobiles

نظرات بسته شده است.