ظاهر اصلی Devkit کنسول Sony Playstation 5 مشخص شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

ظاهر اصلی Devkit کنسول Sony Playstation 5 مشخص شد

کنسول Sony Playstation 5 : در روزهای گذشته عکس تازه ای در توییتر منتشر شده که توجه بسیاری از علاقمندان به دنیای گیمینگ را به خود جلب نموده.. این عکس توسط اکانتی در توییتر منتشر شده و به سرعت در تمامی پروفایل ها فراگیر شده. در این پروفایل آمده که این عکس متعلق به DevKit است و همین عنوان بوده که توجهات را جلب خود کرده زیرا در رونمایی از یک دستگاه جدید DevKit شبیه ترین طرح با طرح اصلی بوده و این عکس تازه بی تردید شباهت بسیار زیادی به کنسول آینده دارد و شاید تنها خصوصیات کمی در آن تغییر داده شود.

اگر این عکس و عنوان آن حقیقی باشد می توانیم بگوییم حقیقی ترین و با کیفیت ترین عکس از کنسول آینده ی سونی بوده که تا به حال منتشر شده است .روی این دستگاه لوگویی از برند پلی استیشن دیده نمی شود و نمی توانیم تایید کنیم که عکسی رسمی از سونی است اما دسته های دوال شاک که در عکس ها دیده می شوند گواه از این دارند که امکان دارد عکس ها از کنسول PS5 یا حداقل DevKit آن گرفته شده اند. تا امروز عکس های زیادی از شمایل PS5 منتشر شده اند و ویژگی های مشابهی هم با هم داشته اند و مشخصاتی که در این تصاویر دیده می شوند گویای این است که عکس ها می توانند حقیقی و رسمی باشند.
در پایین می توانید جدیدترین تصاویر حقیقی از کنسول آینده ی سونی Playstation 5 را مشاهده نمایید.

کنسول سونی پلی استیشن 5
کنسول سونی پلی استیشن 5

کنسول سونی پلی استیشن 5

اکنون چند ماهی است که خبرهایی از رسیدن طراحی های DevKit کنسول Sony Playstation 5 به شرکت های توسعه به گوش میرسد و عکس های منتشر شده زیادی توجه برخی از این شرکت ها را به خود جلب نموده تا جایی که حتی یکی از آنها اعلام کرده است که این عکس ها کاملا حقیقی بوده و گفته دو عدد از کنسول ها را در شرکت خود داشته و در حال طراحی بازی برای آن می باشد. البته این اعلام در قالب یک نوییت بود و پس از مدت کوتاهی پاک شد و دیگر نمی توان آن را پیدا کرد اما همین که عکس ها تایید شده اند ،خود قوت قلبی برای طرفداران پرتعداد این کنسول ها است. سونی پیشتر اطلاعاتی را به صورت آشکار در مورد کنسول سونی پلی استیشن 5 منتشر کرده بود و تا جایی که از صحبت های نماینده ی این شرکت برداشت می گردد، ظاهر حقیقی کنسول آینده ی شرکت ژاپنی باید متفاوت تر از چیزی که در عکس ها دیده می شود ، باشد.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

نظرات بسته شده است.