Ultimate magazine theme for WordPress.

عکس گوشی سونی Xperia XA3 منتشر شد

عکس گوشی سونی Xperia XA3

عکس گوشی سونی Xperia XA3 : سونی قصد دارد تا چند هفته ی دیگر گوشی جدید خود را در کنگره ی جهانی موبایل در بارسلون رونمایی کند. بسیاری از وب سایت ها و خبرگزاری ها اعلام نموده اند که این گوشی جدید با نام و مدل Xperia XZ4 ارائه شده اما این در حالی است که نام اعلام شده Xperia XA3 بوده که با ابعاد تصویر 21:9 ارائه خواهد ، ابعادی که پیشتر به گوشی XZ4 نسبت داده شده بود. نام نمایشگری که بر روی این گوشی قرار گرفته اصطلاحا Cinema Wide می باشد.

عکس هایی تازه از این گوشی با نمایشگر خاص در وب سایت sumahoinfo منتشر گردیده. در این عکس های تار، گوشی آینده ی سونی به نمایش گذاشته شده. نمایشگر این گوشی در عکس ها بلندتر از دیگر گوشی های سونی به نظر رسیده. تار بودن عکس گوشی سونی Xperia XA3 به دلیل ثبت شدن از یک ویدیوی زنده می باشد.

برخی از مشخصات این گوشی در وب سایت ها اشاره شده که می توان از این مشخصات از سیستم دو دوربینه ی پشت و LED قرار گرفته در بالای آن ها نام برد. یکی از این دوربین ها به گفته ی این منابع 23 مگاپیکسلی خواهد بود.

عکس-گوشی-سونی-xperia-xa3-1
عکس گوشی سونی Xperia XA3

در سمت راست گوشی سه دکمه مخصوص تنظیم بلندی صدا و پاور قرار گرفته و میان آنها آنطور که به نظر میرسد حسگر اثر انگشت می باشد. سونی تنها شرکتی بوده که حق استفاده از حسگر اثر انگشت را بر روی دکمه ی پاور داشته اما به دلیل نداشتن اجازه ی فروش با این فناوری تصمیم گرفته حسگر را بین دکمه ها قرار دهد.

عکس-گوشی-سونی-xperia-xa3-2
عکس گوشی سونی Xperia XA3

تا به حال هیچ گوشی اندرویدی با صفحه ای به این بلندی دیده نشده و باید دید که در هنگام استفاده از برنامه های مختلف چه کاربردی خواهد داشت. امیدواریم که سونی و گوگل با همکاری یکدیگر استفاده از برنامه های مختلف را بر روی این گوشی ساده سازند.

عکس-گوشی-سونی-xperia-xa3-3
عکس گوشی سونی Xperia XA3

این نمایشگر FHD Plus دارای وضوح تصویر 2560*1080 پیکسل بوده که بر روی دو گوشی XA3 و XA3 Ultra با اندازه های به ترتیب 5.9 و 6.5 اینچی ارائه خواهند گردید. بر اساس شایعات ، پردازنده ی این گوشی Snapdragon 660 بوده و با سیستم عامل اندروید 8 ارائه خواهد گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.