Ultimate magazine theme for WordPress.

عینک واقعیت مجازی سونی 2

عینک واقعیت مجازی سونی 2

بعد از آن که سونی در ماه اکتبر شروع به ساخت برنامه ی جدیدی نمود، جزییات عینک واقعیت مجازی سونی 2 افشا شد. سونی مدت زیادی را برای پژوهش در مورد ساخت عینک واقعیت مجازی و تزریق واقعیت به آن صرف کرد. بر اساس امتیازنامه ی آن، این عینک از فیلم های علمی تخیلی دهه 80 برگرفته شده است.

کنسول بازی PS5 بر روی حالت چند نفره تمرکز کرده

مصرف کنندگان خودشان را در یک چارچوب قرار می دهند، که در محورهای خود می چرخد. در کنار صفحه نمایش چشم بند مانند خود، حرکات شما را با دوربین و حسگر حرکتی رصد می کند. از کلمات تخصصی و اصطلاحات عجیب و غریب امتیازنامه ی سونی می توان به اتصال بی عیب و نقص بازیکن و تفسیر حرکات او توسط دستگاه رسید.

هدف اصلی افزایش حس واقعیت دیداری در حین بازی است.

داشتن وسیله ای که با حرکات بدن شما می چرخد، می تواند برای بازی های سرعتی و مسابقه ای بسیار جذاب باشد. سونی در حال تحقیق و تفحص برای برنامه ی مناسب با این دستگاه است. این آخرین امتیازنامه سونی نیست که از فعالیت های آتی کمپانی خبر می دهد. ماه گذشته مشخص شد سونی فرم امتیاز نامه ای برای سیستم کنترل برای عینک واقعیت مجازی حرکت پر کرده است.

استفاده کنندگان این عینک می دانند که این عینک با اتصال کابل بدون محدودیت  به تلویزیون، کنسول هدست عرضه می شود.

عینک واقعیت مجازی سونی 2
عینک واقعیت مجازی سونی 2

هدست بی سیم می تواند بسیار جذاب تر از هدست سیم دار باشد. دو محصول پرطرفدار عینک واقعیت مجازی، HTC Vive Pro و Oculus Quest در راه خواهند بود. زبانی که در دستگاه استفاده شده نشان می دهد این دستگاه قابلیت رهگیری حرکت چشم را دارد. این کمپانی هنوز خبر عرضه ی عینک واقعیت مجازی سونی 2 را تایید نکرده است. شاید برنامه هایی برای ارتقای مدل موجود داشته باشد. اما با رونمایی از پلی استیشن 5 بعید نیست که عینک جدید هم رونمایی شود.

منبع dailystar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.