بهترین روش فرمت کردن کارت حافظه در گوشی سامسونگ A10 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

بهترین روش فرمت کردن کارت حافظه در گوشی سامسونگ A10

کارت حافظه ی microSD که می توان از آن تقریبا در تمامی گوشی های هوشمند سامسونگ از جمله Galaxy A10 استفاده نمود به شما این امکان را میدهد تا بتوانید عکس ، ویدیو و دیگر اطلاعات را در آن ذخیره کنید اما اگر به هر دلیلی نیاز به فرمت کردن آن دارید ، این مقاله در انجام فرمت کردن کارت حافظه در گوشی سامسونگ A10 شما را یاری خواهد نمود. اما پیش از فرمت کردن باید بدانید که تمامی اطلاعات شما بر روی آن پاک خواهد شد و اگر اطلاعات مهمی را در آن ذخیره کرده اید بهتر است آنها را در کامپیوتر شخصی خود ذخیره کرده و به خواندن ادامه ی مطلب بپردازید.

فرمت کردن اطلاعات رم گوشی A10

برای اینکه بتوانید اقدام به فرمت کردن اطلاعات رم گوشی A10 کنید باید لیست اپلیکیشن ها یا Apps را باز نمایید. پس از اینکه به این منو وارد شدید بر روی Settings زده و Storage را انتخاب کنید. به پایین تر اسکرول کرده و گزینه ی Format SD Card را لمس کنید.

زمانی که روی گزینه ی Format SD Card بزنید یک پیام هشدار روی صفحه پدیدار خواهد شد که از شما می خواهد خواسته ی خود را تایید کنید. البته انجام این کار می تواند گاهی به صورت متفاوت باشد و پیش از این نیاز دارید تا گزینه ی Unmount SD Card را زده و سپس Delete All را لمس نمایید.

بهترین دوربین گوشی میان رده کدام تلفن می باشد

10 تا از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2019

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

بهترین دوربین گوشی های 64 مگاپیکسل

نظرات بسته شده است.