فروش دوربین پاناسونیک G95 بدون آینه آغاز شد | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

فروش دوربین پاناسونیک G95 بدون آینه آغاز شد

فروش دوربین پاناسونیک G95

فروش دوربین پاناسونیک G95 : پاناسونیک فروش دوربین چهار سومی بدون آینه ی خود که جانشین مدل G85 بوده را آغاز نمود. این دوربین همانند مدل قبلی یک دوربین دوگانه ی میان رده بوده که می تواند تصاویر را چه به صورت عکس و چه به صورت فیلم ثبت نماید.

فروش-دوربین-پاناسونیک-g95-1
فروش دوربین پاناسونیک G95

این دوربین مجهز به یک لنز 20.3 مگاپیکسلی CMOS با فیلتر Low Pass می باشد. علاوه براین ، مجهز به 5 محور مخصوص ثبت تصویر به صورت ثابت یا در اصطلاح ثابت کننده ی تصویر می باشد. این دوربین دارای فناوری DFD یا تشخیص عمق با قابلیت دیفوکوس بوده تا بتوان تصاویر را در محیط های مختلف با کنتراست بالا ثبت نماید. این دوربین به سرعت (0.07 ثانیه) می تواند چشم و اعضای صورت را تشخیص دهد. از ویژگی DFD میتوان برای ثبت حرکات سریع استفاده نمود.

فروش-دوربین-پاناسونیک-g95-2
فروش دوربین پاناسونیک G95

دوربین G95 می تواند فیلم ها را با کیفیت 4K با 30 فریم و کیفیت 1080 را با سرعت 120 فریم در ثانیه ثبت کند. بر روی این دوربین جهت انتقال تصویر یک خروجی HDMI 8 بیتی در کنار خروجی صدا و ورودی میکروفون قرار گرفته است. فناوری اضافه شده به این دوربین V-LogL بوده که توسط آن میتوان تصاویر را با شفافیتی بالاتر ثبت نموده و رنگ ها را با دقتی بالا ثبت کند. ویژگی ثبت عکس 4K با سرعت 30 فریم در ثانیه نیز در این دوربین تعبیه گردیده.

بدنه ی این دوربین از آلیاژ مخلوط منیزیوم درست شده و در مقابل آب و غبار کاملا مقاوم می باشد. در پشت این دوربین یک LCD 3 اینچی 1240K طراحی گردیده و می توانید برای داشتن باتری بیشتر از دو باتری استفاده نمایید.

این دوربین مجهز به پشتیبانی از Wi-Fi و بلوتوث بوده و قیمت فروش دوربین پاناسونیک G95 مبلغ 1199.99 دلار بوده و از ابتدای ماه مِی در بازارهای مختلف قابل تهیه خواهد بود.

نظرات بسته شده است.