فیلم جوکر تاریک ، دیوانه وار و رمز آلود ، آیا یاکین فینیکس را به اسکار می رساند؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

فیلم جوکر تاریک ، دیوانه وار و رمز آلود ، آیا یاکین فینیکس را به اسکار می رساند؟

فیلم جوکر

گفته شده که فیلم جوکر تا ماه اکتبر اکران نخواهد شد اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که چند بیننده ی خوش شانس موفق شده اند آن را تماشا کنند و نظرشان را درباره ی آن منتشر کنند. این فیلم در طی فستیوال فیلم ونیز در روز شنبه به نمایش گذاشته شده و نظرات اولیه در مورد آن منتشر شده است.

جدیدترین تریلر از فیلم Joker

بهترین خودروهای آفرود سال 2019

گرانترین ماشین دنیا کدام ماشین است

نقش اصلی فیلم جوکر یاکین فینیکس بوده که به عنوان شخصیت شرور سری فیلم های بتمن که ابتدا تنها یک استند آپ کمدین بوده و مشکلات زندگی او را به شاهزاده ی دنیای جرم و جنایت تبدیل کرده. اکنون این فیلم به نمایش درآمده و در نظرات اولیه گفته شده که نقش آفرینی فینیکس در این فیلم می تواند او را به کاندیدای نخست دریافت اسکار تبدیل کند. اکنون به نظرات در مورد این فیلم خواهیم پرداخت.

” فیلمی که خود جوکر می خواست برایش ساخته شود “

دیوید ارلیش منتقد وب سایت IndieWire : ” دیدن این فیلم شما را هیستریک می کند و چه داستان ها و اتفاق های بد و چه خوب ، این دقیقا همان فیلمی بوده که جوکر علاقه داشته درباره اش ساخته شود.”

” تاریک ، دیوانه وار و رمز آلود “

منتقد فیلم بن مکلر : ” مردم در هفتاد و ششمین فستیوال فیلم ونیز استقبال بی نظیری از فیلم تازه ی جوکر داشتن. این فیلم تاریک ، دیوانه وار و رمز آلوده ، طوری که شما را به صورت عجیبی جذب خودش میکنه. بعد از فیلم مردم تو خیابونا داد میزدن و جیغ میکشدن ، همین الان که این پیام رو ارسال میکنم ساعتهاست در حال راه رفتن تو خیابونای ونیزم همین الان میتونم بگم که این فیلم می تونه یاکین فینکسو به جایزه ی اسکار برسونه ”

” آیا دنیا آمادست؟ “

الکس بیلینگتون منتقد فیلم از وب سایت :firstshowing.net : ” تو این فیلم هم قبل و هم بعد جوکر رو میبینید. وقتی جوکر ساخته میشه دیگه دنیا اونطوری که بوده نیست و همه چیز عوض میشه انگار که یه دنیای تازه با درست شدن شخصیت جوکر درست میشه. این اصلا مبالغه نیست ، فقط حقیقته. من فقط نمیدونم که دنیا برای دیدن این فیلم آمادست یا نه؟ خب خیلی زود می تونیم با هم جواب رو ببینیم. حتی نمیتونم وجود این فیلم فوق العاده رو خودم هضم کنم ، چه برسه بخوام دربارش نظر بدم”

” نقش آفرینی بی نظیر فینیکس “

اریک دیویس وب سایت Fandango : ” فیلم جوکر نسخه ی جسورانه و عاشقانه ی فیلم King Of Comedy اسکورسزیه و یکی از شرورترین و شناخته ترین شخصیت های دنیای DC رو به طوط خلاقانه ای نشون میده. این شخصیت شرور ، تاریک ، دیوانه ، خشن و بی نهایت غمگینه ، نمونه ی یک مردی که ازش سوءاستفاده شده ولی نمیخواد بعد اینکه از درون بمیره زندگی کردن رو شروع کنه. فینیکس واقعا تو این فیلم فوق العاده و بی نظیره.”

” خودتان را برای سالها بحث آماده کنید “

جیم ویوودا از IGN : ” فیلم جوکر خیلی منظمه ، یک فیلم کامل که میتونه یاکین فینیکس رو برنده ی اسکار کنه. شخصیت جوکر تو این فیلم فقط برگرفته از داستانش تو کتابای کمیک نیست ، یک شخصیت کامله ، یک انسان با تجربیات سخت و درد آور یک شخصیت در حال تبدیل شدن و تکامل که دیوانگی رو انتخاب میکنه ، این فیلم مثل خامه روی کیک تو دنیای فیلمای بتمنه. شخصیتش طوریه که میتونه شما را وادار به سالها بحث و فرضیه های مختلف کنه”

فیلم جوکر در تاریخ 4 اکتبر اکران خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.