Ultimate magazine theme for WordPress.

فیلم Cyberpunk 2077 با حضور کیانو ریوز

فیلم Cyberpunk 2077

فیلم Cyberpunk 2077 : با اینکه بیش از یک سال تا ارائه ی رسمی بازی Cyberpunk 2077 فاصله داریم اما اخبار در مورد این بازی نقش آفرینی یا RPG شرکت CD Projekt تمامی ندارد. از این رو طراح بازی Cyberpunk یعنی آقای مایک پوند اسمیت از فرصت پیش آمده استفاده کرده تا به محبوبیت داستان خود افزوده و دایره ی شناخته شدن آن را افزایش دهد.

در این میان بازیگر مشهور هالیوود یعنی کیانو ریوز تایید کرده که نقشی گسترده در این بازی خواهد داشت و لیدی گاگا نیز در برخی از صحنه ها نقش آفرینی خواهد کرد. اینطور که به نظر می رسد می خواهد مرز های بین یک بازی محبوب و فیلم های هالیوودی را بشکند ، یا حتی شاید بخواهد در آینده ای نزدیک با استفاده از این شخصیت ها که در بازی از چهره و صدای آنها استفاده کرده بخواهد تا در ساختن فیلم هالیوودی Cyberpunk شرکت داشته باشند ، حتی مایک پوند اسمیت هم با این مساله موافقت کرده است.

در مصاحبه ای که با آقای پوند اسکیت در نمایشگاه E3 2019 و قسمت VGC به انجام رسیده به این مساله اشاره شده که نقشی که کیانو ریوز در بازی داشته بسیار پر رنگ بوده و توجه بسیاری را به خود جلب کرده و حتی موجب شده تا تهیه کنندگان و طراحان بازی ایده ی ساختن فیلم Cyberpunk 2077 را در ذهن خود داشته باشند. آقای پوند اسکیت در قسمتی از مصاحبه گفته : ” شرکت کیانو ریوز در بازی احتمال ساخته شدن فیلم Cyberpunk را دوچندان کرده. ”

او در ادامه ی مصاحبه و سخنرانی که داشته گفته : ” در این قسمت ما میخواهیم نوعی تازه از سایبرپانک را به مخاطبین نشان دهیم. ببینید فیلم مورد علاقه ی من Blade Runner اما باید بگویم که کمی بیش از حد ذهن شما را درگیر خودش میکند و شاید تا این حد لزومی نداشته باشد که کسی درگیر فیلم بشود. شاید کارگردان دوست داشته باشد شخص را در محیط فیلم قرار دهد اما باز هم فشار زیاد بر روی ذهن افراد و مخاطبین می تواند نتیجه ای بر عکس داشته باشد ، شاید تنها داشتن صحنه های اکشن بتواند به جذابیت فیلم بیفزاید. ”

فیلم Cyberpunk

فیلم Cyberpunk 2077
فیلم Cyberpunk 2077

اکنون که گمانه زنی ها در مورد فیلم Cyberpunk 2077 فراگیر شده ، این احتمال وجود دارد که خیلی شباهتی به بازی Cyberpunk 2077 نداشته باشد. بازی های سبک نقش آفرینی یا RPG حدود 20 سال است که بی وقفه در حال رشد بوده و بی تردید نمی توان انتظار داشت که فیلمی ک روی آنها ساخته می شود بر اساس داستان اصلی بوده و یا شباهتی زیادی با آنها داشته باشد. این موجب شده تا مایک پوند اسمیت بخواهد داستانی کاملا متفاوت برای فیلم نوشته و از شهر Night City به عنوان محور اصلی داستان استفاده کند.

فیلمی که برای Cyberpunk ساخته خواهد شد بی تردید دارای شباهت هایی با فیلم Blade Runner بوده که البته تاریخ غنی Cyberpunk می تواند نویسنده که شخص پوند اسمیت خواهد بود را تحت فشار گذاشته تا تنها نگاهی گذرا را از داستان کلی به نمایش بگذارد. این مساله نیز امکان دارد که اصل کیانو ریوز در فیلم سایبرپانک نقشی نداشته باشد ، اما حرف هایی که از دنیای هالیوود به گوش میرسد تا حدودی گویای حضور او در فیلم هستند.

10 راز حل نشده ارباب حلقه‌ها

رایکا زهتابچی ، زن ایرانی برنده اسکار

مایکل شوماخر و رونمایی از مستند زندگی او در جشنواره کن

منبع techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.