فیلم Halloween 2 چه زمانی اکران خواهد شد ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

فیلم Halloween 2 چه زمانی اکران خواهد شد ؟

فیلم Halloween 2 چه زمانی اکران خواهد شد ؟

هالووین گذشته سری تازه ی فیلم کلاسیک ترسناک جان کارپنتر توسط دیوید گوردون گرین ساخته شد.اخیرا حرف هایی از بازگشت فیلم تازه ی هالووین و جیمی لی کورتیس در نقش لوری استرود به گوش رسیده. با اینکه تمامی این خبرها خوشحال کننده بوده اما یک مساله در مورد این فیلم در ابهام بوده و آن این است که آیا دیوید گوردون در ساختن این فیلم که احتمالا با نام فیلم Halloween 2 ارائه خواهد شد نیز همکاری خواهد داشت یا خیر؟

با اینکه هیچ اطلاعاتی در این مورد منتشر نشده ، فیلمبرداری به زودی قرار است آغاز شود و کارگردان فعلی این فیلم یعنی آقای جیسون بلوم گفته که امیدوارد که گرین هم به کمک او رفته و در ساخت فیلم Halloween 2 به او کمک کند. بلوم در پاسخ به یک طرفدار در توییتر به این مساله اشاره نموده. با اینکه به راحتی جای دیوید گوردون گرین می تواند به شخص دیگری داده شود ، بسیاری امیدوارند که او جایگاه خود را به عنوان تهیه کننده و کارگردان در پشت دوربین حفظ کند. بی تردید او مردی با استعداد بوده و تا به حال توانسته فیلم های فوق العاده ای از جمله Joe با شرکت نیکلاس کیج ، Manglehorn با هنرنمایی آل پاچینو و Stronger با بازیگری جیک جیلنهال را تهیه و کارگردانی کند. علاوه اینکه فیلم هایی از قبیل Prince Avalanche را با شرکت پول راد و امیلی هیرش و Snow Angles را با بازیگری کیت بکینسیل و سم راکول را ساخته است.

همانطور که پیشتر هم گفته شد لی کورتیس به عنوان تنها کسی که از چنگ مایکل مایر فرار کرده به نقش آفرینی در فیلم ادامه خواهد داد و در کنار او جودی گریر به عنوان دختر او با عنوان کارن نلسون و اندی ماتیاک به عنوان نوه ی او با نام آلیسون نلسون حضور خواهند داشت. نقش گروهبان را در فیلم ویل پاتون داشته و ویرجینیا گاردنر در نقش ویکی ، هالوک بیلگینر به عنوان دکتر رانبیر و توبی هاس به عنوان پسر خوانده ی لوری در فیلم ایفای نقش خواهند کرد. نقش مایکل مایرز ، قاتل شرور هم به جیمز جود کورتنی سپرده شده است.

فیلم تازه ی هالووین توسط جیسون بلوم و تهیه کننده ی با تجربه ی سری فیلم های هالووین یعنی مالک آکاد که تهیه کننده ی فیلم هایی چون District 9 و Elysium بوده ساخته خواهد شد. ویرایش و ویراستاری فیلم و دیالوگ های آن به عهده ی مایکل سیموندز بوده و ویرایش کلی داستان نیز به تیم آلورسون سپرده شده و فیلم با سرمایه گذاری شرکت هایی نظیر Miramax ، Blumhouse Productions ، Trancas International Films و Rough House Pictures ساخته خواهد شد ، سری پیشن این فیلم با همکاری Universal Pictures در سال گذشته و در تاریخ 19 اکتبر اکران شد. این فیلم که هزینه ی تولید 10 میلیون دلاری داشت توانست به رکورد فروش 255.5 میلیون دلاری دست یابد.

چرا پایان سریال Supernatural تغییر یافت ؟

عوامل سریال بازی تاج و تخت به جنگ ستارگان می‌روند

منبع movieweb

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.