Ultimate magazine theme for WordPress.

فیلم Star Wars Jedi Fallen Order ، یک جنگجوی غیر انسان

فیلم Star Wars Jedi Fallen Order

فیلم Star Wars Jedi Fallen Order دارای یک کاراکتر تازه به نام Cal Kestis بوده که یک پاداوان پیشین بوده که از شورش امپراطوری Jedi جان سالم به در برده که احتمال دارد در پایان Revenge Of Sith آن را در حال فرار کردن دیده باشید. البته این داستان احتمالا به شخصیتی دیگر اشاره دارد ، و شخصی دیگر قهرمان اصلی آن است. اما سوالی که در حساب توییتر از طراح بازی و مدیر شرکت Respawn Entertainment آقای استیگ آسموسن پرسیده شده ، فکر گسترده تر کردن شخصیت Cal را به ذهن آن انداخته که جزئیات آن را می توانید در ادامه مشاهده کنید :

این سوال که از Asmussen پرسیده شده در مورد این بوده که آیا احتمال دارد که آنها یک قهرمان غیر انسان را داشته باشند یا خیر. البته در دنیای جنگ ستارگان غیر انسان می تواند به خود انسان ها هم اشاره داشته باشد ، انسان هایی خارج از سیستم سنتینل ها با اجزای مختلفی بر روی سرشان ، مانند Twi’lek یا Zabrak یا حتی انسان ماهی های Mon Calamari که همگی غیر انسان یا بیگانه تلقی می شوند. پاسخی که Asmussen داده نشان دهنده ی ایده ی آنها در مورد قهرمان تازه ی سه گانه ی جنگ ستارگان بوده است.

او گفته : ” بله ما در مورد داشتن یک کاراکتر بیگانه صحبت داشته ایم. ما در مورد جنسیت های مختلف صحبت کردیم و پس از فکر کردن در مورد شخصیت Ray به این نتیجه رسیدیم که داشتن یک شخصیت مرد و انسان می تواند مناسب باشد. ما با داشتن یک قهرمان بیگانه خیلی موفق نبودیم زیرا حس بیگانگی را تشدید می کرد و ما نمی خواستیم که این اتفاق بیفتد. ما می خواستیم که در بازی یک نقش اصلی انسان داشته باشیم که انسان ها بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. اما پس از آن یک ایده ی جالب به سرمان زد که چرا این شخصیت انسان را به نوعی به یک بیگانه تبدیل نکنیم؟ آیا این نمی تواند جالب تر باشد؟ ”

با این تفاسیر آقای Asmussen تایید کرده که در فیلم بعدی در نقش Cal به بازی خواهد پرداخت و فعلا ایده ی داشتن یک شخصیت بیگانه منتفی است.

فیلم Halloween 2 چه زمانی اکران خواهد شد ؟

چرا پایان سریال Supernatural تغییر یافت ؟

عوامل سریال بازی تاج و تخت به جنگ ستارگان می‌روند

منبع gamesradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.