قيمت آيفون XR و آیفون 8 کاهش یافت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

قيمت آيفون XR و آیفون 8 کاهش یافت

قيمت آيفون XR و آیفون 8 کاهش یافت

قيمت آيفون XR : شرکت اپل به تازگی از سری آیفون های 11 رونمایی نموده اما همچنان به فروش دیگر محصولات قدیمی تر خود ادامه میدهد. سری تازه ی آیفون های تازه ی این شرکت با قیمت هایی مشابه به مدل های سال گذشته ارائه شده و حتی آیفون 11 را 50 دلار ارزان تر نسبت به آیفون XR قیمت گذاری کرده. اما این افت قیمت تنها برای آیفون 11 اتفاق نیفتاده و موجب کاهش قیمت آیفون های 8 و XR نیز شده. همانطور که پیشتر گفتیم اپل می خواهد به فروش مدل های قدیمی تر آیفون 8 و XR به عنوان مدل های مقرون به صرفه تر نسبت به آیفون 11 ادامه دهد.

اپل با بازبینی قیمت های تازه ، حالا قيمت آيفون XR با حافظه ی 64 گیگابایت را 600 دلار قیمت گذاری کرده که البته قیمت پایه بوده و در دیگر کشورها احتمال دارد با قیمتی متفاوت به فروش برسد. اگر هم بخواهید آیفون 8 خود را عوض کرده و یک آیفون 11 را تهیه کنید اپل از قیمت گوشی تازه ی شما 200 دلار کسر می کند.

مشخصات فنی گوشی آیفون XR 2019

مقایسه گوشی Galaxy S10E با IPhone XR

قیمت آیفون 8 نیز به 450 دلار کاهش پیدا کرده و در طرح تعویض با آیفون 11 حدود 120 دلار خریداری می شود. البته این قیمت های اعلام شده مخصوص مدل 64 گیگابایت بوده و مدل های 128 گیگابایتی با 50 دلار بیشتر تعویض خواهند شد. قيمت آيفون XR قبلا 750 دلار فروخته میشد و آیفون 8 حدود 700 دلار به فروش میرسید که با عرضه ی سری X به 600 دلار کاهش پیدا کرد.

این افت قیمت بر روی ساعت هوشمند Apple Watch نیز تاثیر گذار بوده و قیمت آن به 300 دلار کاهش پیدا کرده و مدل وای فای آن را نیز می توان با پرداخت 200 دلار تهیه نمود. علاوه اینکه تولید و فروش Apple Watch 4 برای همیشه متوقف شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.