قیمت آیفون های 12 5G چقدر گرانتر از 4G می باشد ؟ | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

قیمت آیفون های 12 5G چقدر گرانتر از 4G می باشد ؟

آیفون 12 5G : بر طبق گفته های بارکیلز، کف قیمت های آیفون 11 و کاهش قیمت iPhone XR و مدل های دیگر باعث شد قیمت فروش آیفون در سه ماهه ی چهارم 2019 کاهش بیابد. پیشتر تیم لانگ هم از کاهش قیمت آیفون صحبت کرده بود. اما حالا بارکلیز می گوید میزان افت متوسط قیمت ها او را شگفت زده کرده است. انتظار می رود کاهش قیمت از ماه اکتبر تا دسامبر 2019 و همچنین در سال 2020 ادامه پیدا کند. اما به لطف مدل های 5G در سری آیفون 12 امید آن می رود که متوسط قیمت فروش 150 دلار بالا برود.

قیمت آیفون های آیفون 12 5G

به عقیده ی مدیر عامل اپل، تیم کوک، آیفون 11 که در ماه سپتامبر عرضه شد، شروع خیلی خوبی داشت و در ماه اول ورود به بازار 12 میلیون دستگاه از آن فروخته شد. احتمالاً علت این امر، مقرون به صرفه ترین مدل این سری با قیمت 699 دلار بود که نسبت به مدل XR سال پیش، 50 دلار ارزان تر بود. قیمت پایین سبب می شود خریداران بیشتری جذب شوند و از Apple Music و News+ استفاده کنند.
قیمت پایین دستگاه ها باعث شده بود متوسط فروش در سه ماهه ی گذشته کاهش پیدا کند. بارکلیز ممی گوید متوسط فروش در سه ماهه ی چهارم 10 درصد دیگر نیز کاهش پیدا می کند. او پیش بینی می کند متوسط فروش در کل سال 2019 با کاهش 12 درصدی رو به رو بوده باشد و در سال 2020 متوسط فروش 6.5 درصد کاهش داشته باشد. لانگ در یک مطلب پژوهشی نوشته است:«هنوز فشارهای زیادی بر روی تجارت آیفون وجود دارد و ارائه ی زنجیره ی داده ها که از ماه آینده شروع می شود مسئله را پیچیده تر می نماید.»

این تحلیلگر اعتقاد دارد گوشی های ارزان قیمت بعد از گذراندن چند فصل سخت، به اپل کمک کرده اند اما انتظار نمی رفت متوسط قیمت ها اینقدر پایین باشد. آیفون 12 با مدل هایی که از 5G پشتیبانی می کنند، در سال 2020 عرضه می شوند. لانگ فکر می کند افزایش قیمت ها بر روی تقاضا تاثیر می گذارد و استراتژی قیمت پایین 5G را به چالش می کشاند و قیمت آیفون در حدود 150 دلار افزایش خواهد داشت.

بررسی تخصصی موتور هارلی دیویدسون 2020

بررسی تخصصی گوشی Y7 Prime 2019 ، قیمت و مشخصات کامل

بررسی تخصصی گوشی Galaxy A30 : آیا این گوشی ارزش خریدن دارد؟

نظرات بسته شده است.