قیمت طلا و سکه امروز 16 آبان 98 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

قیمت طلا و سکه امروز 16 آبان 98

قیمت طلا امروز 16 آبان 98 : به گزارش دنیای اقتصاد، بازار طلا امروز شاهد افت قیمت‌ها بود و در مقابل بازار سکه روز پرنوسانی را تجربه کرد و قیمت‌ دلار و یورو در بازار ارز هم بالا رفت.

قیمت سکه بهار آزادی امروز

قیمت طلا امروز 16 آبان 98 : امروز سکه بهار آزادی مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. سکه بهار آزادی که ۲ روز پیش تا ۳,۹۶۰,۰۰۰ (سه میلیون و نهصد و شصت هزار) تومان رسیده بود، امروز – پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ مصادف با ۰۷ نوامبر ۲۰۱۹ – با رشد ۰.۱۲ درصدی به ۳,۹۶۵,۰۰۰ (سه میلیون و نهصد و شصت و پنج هزار) تومان رسید.

قیمت سکه در بازار تهران امروز

سکه در بازار امروز تهران، به ۳,۹۹۰,۰۰۰ (سه میلیون و نهصد و نود هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۵ درصدی داشته است.

تشخیص طلا از بدل با لوازم ساده موجود در خانه

روش تشخیص یوروی تقلبی و اصلی

قیمت سکه امامی امروز

سکه امامی، امروز به ۳,۹۸۱,۰۰۰ (سه میلیون و نهصد و هشتاد و یک هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۵۵ درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه امروز با کاهش ۰.۱۴ درصدی، از ۲,۰۷۸,۰۰۰ (دو میلیون و هفتاد و هشت هزار) تومان به ۲,۰۷۵,۰۰۰ (دو میلیون و هفتاد و پنج هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ ربع سکه

در بازار امروز ربع سکه نسبت به ۲ روز پیش، با ۳۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۲۷۶,۰۰۰ (یک میلیون و دویست و هفتاد و شش هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه گرمی

همچنین هر سکه گرمی با کاهش ۱.۱۹ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۸۳۹,۰۰۰ (هشتصد و سی و نه هزار) تومان معامله شد.

 

منبع donya-e-eqtesad

نظرات بسته شده است.