قیمت و بررسی تخصصی هدفون پلنترونیکس مدل Backbeat Pro 5100 | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

قیمت و بررسی تخصصی هدفون پلنترونیکس مدل Backbeat Pro 5100

صدای این هدفون به اندازه کافی جهت گوش دادن به موسیقی با کیفیت بوده و دارای میزان باتری مناسبی هم هست اما این هدفون ها بیشتر برای برقراری تماس های تلفنی طراحی شده اند و نویزکنسلینگ تعبیه شده در آنها صدای شما را بدون کوچکترین نویز و با شفاف ترین حالت حتی در محیط های شلوغ به گوش مخاطب می رساند. اگر به دنبال یک هدفون بیسیم جهت تماس های کاری هستید هدفون پلنترونیکس Backbeat Pro 5100 یکی از بهترین گزینه های شما خواهد بود.

قیمت هندزفری پلنترونیکس Backbeat Pro 5100

هم اکنون می توانید این هدفون ها را از وب سایت های فروشگاهی مختلف با قیمت 169 دلار تهیه نمایید. قیمت تعیین شده برای هندزفری پلنترونیکس Backbeat Pro 5100 مانند بسیاری از هدفون های پرطرفدار در بازار مانند Apple Airpods می باشد و در جدول بهترین هدفون های بسیم در رده ی هدفون های 150 دلاری قرار می گیرند.

هندزفری پلنترونیکس Backbeat Pro 5100
هندزفری پلنترونیکس Backbeat Pro 5100

طراحی و ساخت هندزفری پلنترونیکس بک بیت پرو 5100

در هدفون های پیشرفته و پرفروش امروزی طراحی از توجه خاصی برخوردار بوده و هم برای شرکت ها و هم مشتریان اهمیتی بالا دارد. اما این هدفون ها مخصوص تماس های تلفنی طراحی شده اند و دارای طراحی ساده و جمع و جوری هستند تا به خوبی در داخل گوش قرار گرفته و در زمان شلوغی و تماس های متعدد به شما در انجام کارتان کمک کنند. هندزفری پلنترونیکس بک بیت پرو 5100 تنها در رنگ مشکی قابل تهیه بوده و برای اینکه بتوانید دکنه قرار گرفته بر روی هدفون را تشخیص دهید بک لایه براق روی ان قرار داده شده است و لوگوی مخفف شده PLT در کنار آن دیده می شود. بدنه اصلی مشکی مات بوده که با بالشتک های سیلیکونی مشکی رنگ ست شده اند که می توانید برای قرارگیری مناسب هدفون در گوش از اندازه های مختلف بالشتک های هدفونی استفاده نمایید.

نکته مهم در مورد طراحی این هدفون ها کوچک بودن آنهاست که به جایگیری مناسب آنها در گوش و بدون بیرون زدن و ایجاد ظاهری بد کمک می کند. این دقیقا انتظاری است که از یک هدفون ساده دارید، کوچک بودن و ایجاد ناراحتی و مزاحمت نکردن. هدفون های جدید پلنترونیکس از کوچکترین هدفون های بیسیم موجود در بازار می باشند که این ویزگی می تواند برای بسیاری از کاربران نکته ای تعیین کننده باشد.

اگر اهل تمرین های ورزشی هستید این هدفون ها می توانند در باشگاه هم هماه خوبی برای شما باشند، IPX4 تعبیه شده در آنها بدین معنا بوده که می توانید با خیالی آسوده به انجام تمرین بپردازید و نگران عرق کردن و یا خیس شدن هدفون ها در زیر باران نباشید زیرا در چنین شرایطی کاملا مقاوم می باشند.

پلنترونیکس Backbeat Pro 5100
پلنترونیکس Backbeat Pro 5100

کیس شارژ هم ساده و مشکی مات بوده و لوگوی PLT بر روی درب آن حک شده است. حاشیه های اطراف کیس شارژ انحنای محسوسی داشته تا با سهولت در جیب قرار بگیرد و یک دکمه کوچک جهت باز کردن درب روی کیس قرار گرفته و هدفون ها به طور مغناطیسی در آن قرار گرفته تا زمانی که درب به صورت تصادفی باز می شود بر سر جایشان باقی مانده و از آسب رسیدن به آنها جلوگیری گردد.

به طور کلی اگر به خریدن هدفون های تجملی مثل ایرپادز علاقه ای ندارید و کارایی نسبت به طراحی برایتان ارجعیت دارد و پاسخ دادن به تماس ها بیشترین کاریست که انجام میدهید گزینه ای بهتر از BackBeat Pro5100 پیدا نخواهید کرد.

خصوصیات و ویژگی های پلنترونیکس بک بیت پرو 5100

شاید گفتن از طراحی هدفون بی سیم پلنترونیکس Backbeat Pro 5100 کافی باشد و بهتر باشد در مورد کیفیت صدای آنها بیشتر صحبت کنیم. هسته ای که وظیفه تولید صدا را در این هدفون بر عهده دارد یک درایور 5.8 میلیمتری می باشد که کیفیتی مناسب دارد. تنظیم صدا در این هدفون ها به خوبی صورت گرفته اما میزان bass کمتر از دیگر هدفون ها می باشد. شفافیت بالای صدای این هدفون ها موجب می شود تا بتوانید متن موسیقی و دیالوگ های فیلم را به خوبی متوجه شوید. اما صدای تولید این هدفون ها از عمق کافی برخوردار نبوده و اگر گوش دادن به موسیقی و لذت بردن از آن چیزیست که به دنبالش هستید، این هدفون ها مناسب شما نخواهند بود و در بازار هدفون های بهتری برای شما وجود دارند.

قرار دادن هدفون ها در گوش ساده است و با انتخاب بالشتک سیلیکونی مناسب دیگر نگران خارج شدن آنها از گوشتان نخواهید بود. هدفون BackBeat 5100 عمل نویزکنسلینگ را با قرارگیری کامل هدفون ها در گوش انجام و در حین گوش دادن به موسیقی با صدای بالا کمی نویز از هدفون خارج می شود.

پلنترونیکس بک بیت پرو 5100
پلنترونیکس بک بیت پرو 5100

با قرار دادن درست این هدفون ها در گوش مشکلی در برقراری تماس ها نخواهید داشت و هم صدای مخاطب با شفافیت بالا به گوش رسیده و همچنین صدای شما حتی در محیط های پر سرو صدا شلوغ به گوش مخطبتان خواهد رسید. در تست های مختلف که در رستوران های شلوغ و مراکز خرید صورت گرفته هدفون ها عملکردی مناسب داشته و مخاطبین از صدای شفاف و با کیفیت شگفت زده شده اند.

نویزکنسلینگ در هدفون بلوتوث پلنترونیکس مدل Backbeat Pro 5100 توسط دو میکروفون صورت میگیرد که هر یک از آنها وظیفه خاص را عهده دار هستند. یکی مانع از ورود صدای محیط به داخل هدفون شده و دیگری موظف است تا صدای شما را به شخص دیگر برساند که با هماهنگی ایجاد شده بین آنها صدا با شفافیت بالا به مخاطب میرسد.

هیچ هدفون اصلی میان دو هدفون وجود ندارد و میتوانید از هر دو هدفون به صورت تکی جهت ادامه مکالمه استفاده نمایید. بسیاری از هدفون های موجود در بازار شامل یک هدفون اصلی و یک هدفون فرعی می شود که جهت مکالمه با یک هدفون فقط می توانید از هدفون اصلی استفاده نموده و امکان استفاده از هدفون فرعی را نخواهید داشت.

میزان باتری 6 ساعته این هدفون برای زمانی که شما در محل کارتان هستید کافی بوده و در صورت نیاز به شارژ بیشتر می توانید از کیس شارژ 13 ساعته جهت دو مرتبه شارژ کامل هدفون ها استفاده نمایید.

جمع بندی

هدفون های Plantronics BackBeat Pro 5100 طراحی خاصی نداشته اما جهت انجام کاری خاص طراحی شده اند. آنها بهترین کیفیت مکالمه را در اختیار شما قرار میدهند و اگر همیشه در حال مکالمه بخصوص مکالمه های کاری هستید خریدن آنها را به شما پیشنهاد می کنیم.

منبع techadvisor.com

نظرات بسته شده است.