قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy M40 ؛بررسی نقاط ضعف و قوت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy M40 ؛بررسی نقاط ضعف و قوت

خرید گوشی GALAXY A40

گوشی Galaxy M40 : سامسونگ پیشتر در سال میلادی جاری از Galaxy M30 ، جدیدترین گوشی سری M رونمایی نمود ، این گوشی مجهز به سیستم سه دوربینه و باتری 5.000 ملی آمپری بود که توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. با فروش موفقی که M30 بدست آورد به نظر میرسد که سری M نیز رو به تکامل داشته و با سرعت در حال پیشروی بوده تا بازار هندوستان و جنوی آسیا را به سلطه ی خود درآورد. مدل تازه ی سری گوشی های M سامسونگ با کد نام SM-M405F ثبت شده و اطلاعات فنی آن نیز در وب سایت Geekbench ثبت شده.

 

مشخصات فنی گوشی Galaxy M40

گوشی Galaxy M40 ، به نظر میرسد که نسل جدیدی از M30 بوده و با نام M40 به بازار ارائه گردد. پردازنده ی این گوشی با کد نام 6150 ثبت شده که متعلق به پردازنده ی Snapdragon 675 بوده و در کنار رم 6 گیگابایت توان پردازشی بالا را برای کاربر فراهم می سازد. در این وب سایت مطرح شده که M40 همراه با جدیدترین آپدیت اندروید 9 به بازار ارائه خواهد گردید. میزان امتیاز پردازش بدست آمده توسط این گوشی با یک هسته 2.350 و با چند هسته 6.410 بوده که بی تردید نشان دهنده ی توانایی بالای این گوشی در پردازش بوده و اینکه بهترین گوشی سری M تا به حال تولید شده می باشد. البته نام احتمالی این گوشی نیز مشخص کننده ی برتری آن نسبت به دیگر گوشی های سری M می باشد.

سامسونگ M40 با نمایشگر Super AMOLED و سیستم سه دوربینه

"<yoastmark

گوشی Galaxy M40 با مشخصات مشابه در وب سایت های Bluetooth SIG و Wi-Fi Alliance قرار گرفته که نشان دهنده ی تاریخ نزدیک رونمایی از این گوشی می باشد. از دیگر مشخصات این گوشی که هنوز تایید نشده اند می توان به نمایشگر با کیفیت Super AMOLED ، سیستم سه دوربینه و حافظه ی ذخیره سازی 128 گیگابایت اشاره نمود. خبر دیگری که می تواند جالب باشد این است که احتمالا نخستین گوشی سری M با حسگر درون صفحه خواهد بود. البته همانطور که پیشتر گفته شد این اطلاعات هنوز تایید نشده اند و احتمال تغییر در آنها وجود دارد.

قیمت گوشی Galaxy M40

قیمت گوشی Galaxy M40 سامسونگ تقریباً 286 دلار می باشد و از گوشی سامسونگ Galaxy M30 به میزان قابل توجهی گران تر است. ولی با توجه به مشخصات فنی آن ارزش خرید بالایی دارد

 

منبع 91mobiles

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.