قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy M40 ؛بررسی نقاط ضعف و قوت | دیجی طور
Ultimate magazine theme for WordPress.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy M40 ؛بررسی نقاط ضعف و قوت

گوشی Galaxy M40 : سامسونگ پیشتر در سال میلادی جاری از Galaxy M30 ، جدیدترین گوشی سری M رونمایی نمود ، این گوشی مجهز به سیستم سه دوربینه و باتری 5.000 ملی آمپری بود که توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. با فروش موفقی که M30 بدست آورد به نظر میرسد که سری M نیز رو به تکامل داشته و با سرعت در حال پیشروی بوده تا بازار هندوستان و جنوی آسیا را به سلطه ی خود درآورد. مدل تازه ی سری گوشی های M سامسونگ با کد نام SM-M405F ثبت شده و اطلاعات فنی آن نیز در وب سایت Geekbench ثبت شده.

 

 

مشخصات فنی گوشی Galaxy M40

گوشی Galaxy M40 ، به نظر میرسد که نسل جدیدی از M30 بوده و با نام M40 به بازار ارائه گردد. پردازنده ی این گوشی با کد نام 6150 ثبت شده که متعلق به پردازنده ی Snapdragon 675 بوده و در کنار رم 6 گیگابایت توان پردازشی بالا را برای کاربر فراهم می سازد. در این وب سایت مطرح شده که M40 همراه با جدیدترین آپدیت اندروید 9 به بازار ارائه خواهد گردید. میزان امتیاز پردازش بدست آمده توسط این گوشی با یک هسته 2.350 و با چند هسته 6.410 بوده که بی تردید نشان دهنده ی توانایی بالای این گوشی در پردازش بوده و اینکه بهترین گوشی سری M تا به حال تولید شده می باشد. البته نام احتمالی این گوشی نیز مشخص کننده ی برتری آن نسبت به دیگر گوشی های سری M می باشد.

سامسونگ M40 با نمایشگر Super AMOLED و سیستم سه دوربینه

"<yoastmark

گوشی Galaxy M40 با مشخصات مشابه در وب سایت های Bluetooth SIG و Wi-Fi Alliance قرار گرفته که نشان دهنده ی تاریخ نزدیک رونمایی از این گوشی می باشد. از دیگر مشخصات این گوشی که هنوز تایید نشده اند می توان به نمایشگر با کیفیت Super AMOLED ، سیستم سه دوربینه و حافظه ی ذخیره سازی 128 گیگابایت اشاره نمود. خبر دیگری که می تواند جالب باشد این است که احتمالا نخستین گوشی سری M با حسگر درون صفحه خواهد بود. البته همانطور که پیشتر گفته شد این اطلاعات هنوز تایید نشده اند و احتمال تغییر در آنها وجود دارد.

قیمت گوشی Galaxy M40

قیمت گوشی Galaxy M40 سامسونگ تقریباً 286 دلار می باشد و از گوشی سامسونگ Galaxy M30 به میزان قابل توجهی گران تر است. ولی با توجه به مشخصات فنی آن ارزش خرید بالایی دارد

 

منبع 91mobiles

نظرات بسته شده است.